ГоловнаФранціяУ Франції напередодні Нового року підпалили сотні машин

У Франції напередодні Нового року підпалили сотні машин

Напередодні Нового року по всій Франції було підпалено сотні автомобілів. Тим не менш, насильство знизилося порівняно з попередніми роками, особливо щодо поліцейських, як заявив DPA міністр внутрішніх справ Джеральд Дарманен.

За словами міністра, було підпалено 874 автомобілі, що майже на 450 менше, ніж напередодні попереднього року. Поліція затримала 441 особу.

Автомобілі були також підпалені у Страсбурзі, місті, яке пережило жорстокі заворушення напередодні Нового року два роки тому. Принаймні двоє поліцейських зазнали легких поранень внаслідок обстрілу їх салютом.

Підпал автомобілів у Франції напередодні Нового року належить до початку 90-х років минулого століття, йдеться у дослідженні соціологічного агентства EF O Pe.

Згідно з дослідженням, автомобілі підпалюють переважно в бідних районах з різних причин, від особистих суперечок до гніву проти політиків та шахрайства зі страховкою.

Кількість автомобілів, що згоріли, була особливо велика напередодні Нового 2007 року в порівнянні з 2008 роком, після інавгурації президента Ніколя Саркозі, який у 2005 році заявив, що хоче очистити трущоби, як склоочисник.

Кількість підпалів автомобілів також зросла на піку руху “жовтих жилетів” за нинішнього президента Еммануела Макрона.

Більше, ніж напередодні Нового року у Франції за дотриманням порядку стежили 95 000 поліцейських та жандармів, включаючи антиковідницькі обмеження, повідомили у МВС.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода