ГоловнаНерухомістьСтало відомо яким буде Собор Паризької Богоматері після реконструкції

Стало відомо яким буде Собор Паризької Богоматері після реконструкції

Проект реконструкції Нотр-Дам-де-Парі включає не лише відновлення самого собору, а й зміну суспільних просторів навколо нього. Про це йдеться у повідомленні дизайнерської фірми.

Коли остаточну реконструкцію Собору Паризької Богоматері буде завершено, пам’ятка виглядатиме трохи інакше, ніж пам’ятають туристи.

Згідно з планом, над яким працює бюро ландшафтного архітектора Баса Сметса, збільшиться територія за собором, з’явиться новий парк, підземний перехід та навіс із дерев.

У районі собору висадять на 30 відсотків більше дерев.

Місто планує встановити систему охолодження, яка при необхідності під час аномальної спеки направить тонкий шар води вниз по площі для зниження температури, а в окрузі висадять дерева та чагарники.

На додаток до озеленення, новий дизайн перетворить підземне паркування на пішохідну зону, якою можна буде потрапити в археологічний музей.

Собор Паризької Богоматері, який залишається одним із найбільш відвідуваних об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у світі, було зруйновано пожежею у квітні 2019 року. З того часу ведуться роботи над відновленням визначних пам’яток.

У 2020 році місто знову відкрило склеп під Собором Паризької Богоматері, який не постраждав від пожежі, але постраждав від свинцевого пилу, а також громадську площу перед головним входом до собору.

Минулого року президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його мета – добудувати Нотр-Дам-де-Парі до Олімпійських ігор 2024 року, які відбудуться у Парижі. Хоча більша частина робіт, очевидно, буде завершена на той час, озеленення та ландшафтні нововведення неможливо проводити, доки не будуть зняті будівельні риштування. Експерти вважають, що повністю собор відкриється лише 2027 року.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте