Головна ЧЕХІЯ Новини Комітет із закордонних справ закликає до звільнення полонених моряків та затриманих суден

Комітет із закордонних справ закликає до звільнення полонених моряків та затриманих суден

0

Комітет із закордонних справ, оборони та безпеки Сенату одноголосно підтримав (28.11.2018) позицію Міністерства закордонних справ ЧР, яке закликає до звільнення полонених моряків та затриманих суден, а також  нагадує про територіальну цілісність України.

«Постанова стосується конфлікту між Російською Федерацією та Україною, оскільки нам відомо, що там був здійснений напад на судна України з боку Росії. Сьогоднішня постанова закликає звільнити моряків, затримані судна та нагадує про територіальний суверенітет України, про який йдеться і в цьому випадку, оскільки справа стосується моря, яке завжди належало Україні», – підбив підсумки переговорів Комітету його голова Павел Фішер, котрий водночас підкреслив, що позиція сенаторів була одностайною і за постанову проголосували усі присутні члени Комітету. У обговоренні цієї актуальної теми також взяли участь експерти з Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони.

Також читайте:  В Чехії офіційно розпочався передріздвяний період (Адвент)

«Ми повертаємося до питання Криму, який був незаконно відібраний Росією. Це речі, які потрібно сприймати дуже делікатно, бо те, що зараз відбувається в Україні, завтра може відбуватися десь на півночі Європи. Це питання безпеки усієї Європи, про яку тут йдеться насамперед», – пояснив голова Комітету Павел Фішер.