ГоловнаВелика БританіяКоролева Єлизавета вперше з'явилася на публіці після інтерв'ю Гаррі та Меган

Королева Єлизавета вперше з’явилася на публіці після інтерв’ю Гаррі та Меган

Британська королева Єлизавета вперше з’явилася після інтерв’ю онука принца Гаррі та його дружини Меган.

Під час інтерв’ю з Опра Уінфрі Меган заявила, що член королівської родини зробив расистський коментар, і Гаррі критикував за це своїх родичів.

У четвер старший брат Гаррі принц Вільям сказав журналістам, що “ми не є расистською родиною”.

Газета Sun, посилаючись на неназване джерело, зазначила, що батько Гаррі, спадкоємець престолу принц Чарльз, хотів опублікувати почергове спростування, але королівська сім’я вирішила не брати участі в цьому.

У відеодзвінку з вченими та школярами з нагоди Британського тижня науки королева взагалі не згадувала за інтерв’ю.

Натомість вона обговорила останні оновлення місії НАСА щодо збереження Марса, а також відкриття рідкісного метеорита, який приземлився у Глостерширі, західна Англія минулого місяця, першого, який вдалося знайти у Великобританії протягом 30 років.

“Я рада, що це нікому не зашкодило”, – сказала королева під час “віртуальної конференції”, яка відбулася в середу, хоча подробиці Букінгемський палац оприлюднив лише в п’ятницю.

Коли вчений-космонавт і телеведуча Меґі Адерін-Покок сказала, що на розвитку кар’єри її надихнули подвиги радянського космонавта Юрія Гагаріна, першої людини в космосі, то Єлизавета розповіла, що зустрічалася з ним після прильоту в Букингемському палаці.

На запитання, яким він був, вона відповіла: “Російською, він не розмовляв англійською. Він був захоплюючим, і я думаю, що бути першим, це особливе відчуття”.

Свіжі новини

Погода

Також читайте