ГоловнаCOVID Travel NewsТаїланд: високий туристичний сезон під загрозою зриву

Таїланд: високий туристичний сезон під загрозою зриву

Призупинення на невизначений час програми Sandbox («Пісочниця») у всіх регіонах Таїланду, крім Пхукета та ще трьох туристичних напрямків, серйозно стурбувало представників турбізнесу Паттайї та Бангкока.

“Завантаження готелів Паттайї знизиться до лютого з 20 до 10-15%, невеликим готелям, можливо, доведеться тимчасово закритися і звільнити співробітників”, – наводить The Bangkok Post прогноз Танета Супорнсахасрангсі, виконуючого обов’язки президента Ради з туризму провінції Чонбурі. Чиновник закликав владу Таїланду «вчитися в інших країнах, як підтримувати туристичну активність навіть в умовах нового омікрон-штаму коронавірусу, що швидко поширюється, а не посилювати правила в’їзду без надання будь-якої фінансової допомоги турбізнесу». Він додав, що Паттайя спільно з Управлінням охорони здоров’я Чонбурі продовжать вимагати відновлення програми «Пісочниця» на курортах регіону.

Також читайте: Слідом за Пхукетом Таїланд відкрив для туристів ще кілька провінцій та островів

Президент асоціації готелів Таїланду Маріса Сукосол Нунбхакді звертає увагу на плачевні перспективи готелів Бангкока – їхнє завантаження може досягти дна, повернутися до показників, які були до відкриття країни для іноземних туристів минулої осені. Тим часом аеропорт столиці – головна повітряна брама королівства, через яку прибувала максимальна кількість гостей. Бангкоку також необхідно повернути програму Пісочниці, вважає експерт.

Ідею збільшення кількості зон Sandbox підтримують представники регіонів, де ця програма дозволена. “З великою кількістю провінцій-“пісочниць” мандрівники охочіше поїдуть до Таїланду”, – вважає Понгсакорн Кетпрапакорн, голова Ради з туризму Пхангнга.

До 21 грудня вакциновані іноземні туристи могли без карантину відвідувати 17 регіонів Таїланду – за схемами Test&Go та Sandbox. Через поширення нового омікрон-штаму коронавірусу «Пісочницю» залишили лише на Пхукеті. З 11 січня до цієї моделі дозволено повернутися ще трьом туристичним регіонам – провінціям Крабі та Пхангнга, а також островам Самуї, Пханган та Ко Тао. На подальше розширення списку зон Sandbox спостерігачі поки дивляться скептично – у Таїланді зростає кількість випадків COVID-19: якщо напередодні Нового року щоденно реєструвалося по 2–3 тис. захворювань, то останніми днями – 7–8 тис.

Раніше ми писали, що Тайський готель пригрозив туристці багатомільйонним позовом через негативний відгук

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода