ГоловнаГотеліТайський готель пригрозив туристці багатомільйонним позовом через негативний відгук

Тайський готель пригрозив туристці багатомільйонним позовом через негативний відгук

Претензію готельєра цього тижня опублікував у Фейсбуці адвокат Сіттра Байбангкерд. Його клієнтка, громадянка Таїланду, відпочивала там ще в червні, після чого на порталі Agoda.com поставила готелю лише шість балів із десяти можливих, поскаржившись на якість послуг. У грудні вона отримала спочатку телефонний дзвінок, а потім лист від готелю. Адміністрація вважала відгук необґрунтованим, зажадала вибачитись і видалити відгук, інакше пообіцявши пред’явити позов на суму 3 млн бат (2.5 млн грн. – ред.).

Назву готелю адвокат вказувати не став. Він пояснив, що не бажає налякати клієнтів: «Але я хочу, щоб це стало уроком для інших постачальників послуг, щоб нічого подібного не робили».

Усього за 2 дні публікація набрала понад 24 тис. лайків та сотні коментарів. Незабаром вирахували і готель – ним виявився тризірковий Ozone hotel, розташований біля національного парку Кхао Яй, за 200 км від Бангкока.

Більшість користувачів співчують туристці та закликають дати відсіч. «Юристе, дайте урок егоїстичним підприємцям. Хто користується послугою, оплачує її, має право коментувати та подавати до суду», – цей коментар зібрав 1400 лайків. Втім, є і ті, хто вважає, що гості варто звернутися до персоналу на місці, а не публікувати негативний відгук постфактум, оскільки це шкодить бізнесу. Як повідомляє Bangkok Post, туристка вже вибачилася перед готелем, але чи знято претензії, з публікації незрозуміло.

Експерт із Таїланду Микола Павлов зазначає, що подібний прецедент виникає вже не вперше. У вересні 2020 року громадянинові США, що проживає в Таїланді, теж довелося вибачитися, щоб уникнути тюремного ув’язнення через свій відгук про відпочинок в готелі на острові Чанг. «Взагалі, звичайно, готелі створюють собі головний біль на рівному місці: могли б просто там же під відгуком написати щось на кшталт “вибачте, що не виправдали очікувань, намагатимемося стати кращими” тощо”, – написав Микола Павлов.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте