ГоловнаCOVID Travel NewsСлідом за Пхукетом Таїланд відкрив для туристів ще кілька провінцій та островів

Слідом за Пхукетом Таїланд відкрив для туристів ще кілька провінцій та островів

Національний комітет Таїланду з боротьби з COVID-19 прийняв рішення додати ще кілька курортів у програму Sandbox у зв’язку із призупиненням системи Test&Go, що дозволяло іноземним туристам відвідувати королівство без проходження карантину. Про це у п’ятницю повідомляє Bangkok Post.

Зокрема, з 11 січня до «Пісочниці» увійдуть провінції Крабі та Пхангнга, а також острови Самуй, Пханган та Ко Тао. Крім того, комітет залишив у силі дозвіл, який надає право барам, закусочним та ресторанам у курортних районах реалізовувати алкоголь до 21:00.

Що стосується Test&Go, то чиновники поки що не готові повертатися до питання можливого поновлення програми. У іноземних туристів, які раніше отримали дозвіл на в’їзд за спрощеною схемою, є можливість прибути до Таїланду лише до 15 січня.

Зазначимо, що наприкінці грудня представники турбізнесу відразу кількох тайських провінцій звернулися з проханням до влади розширити Пісочницю. За їхніми словами, у поточній ситуації тільки Пхукет може приймати мандрівників за спрощеною схемою, а решта регіонів при цьому опиняється у неконкурентних умовах. У результаті чиновники частково виконали прохання туріндустрії. Проте провінції, які ініціювали звернення до чиновників, у підсумку до програми не потрапили.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Чому питна вода з пляшок може пошкодити зуби

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода