ГоловнаLifeStyleПукаючі туристи спровокували масову бійку, троє заарештовано

Пукаючі туристи спровокували масову бійку, троє заарештовано

Масова бійка сталася напередодні нового року в здавалося б самому розслаблюючому туристів місці – в SPA на термальному курорті в Андоррі. Бійку, як з’ясувалося, спровокували «смердючі» туристи, які не там і не в той час «пукнули»…

Уявіть, ви поселилися в одному з найбільших курортних SPA-коплексів Європи. Ви провели день, відпочиваючи у термальних водах із температурою 70°C. Можливо, ви щойно отримали хороший масаж. А потім хтось пукає», – живописують очевидці НП у спа-салоні Caldea на північний схід від столиці Андорра-ла-Велья.

Як заявили очевидці місцевій французькій газері, бійка сталася в чоловічій роздягальні спа в кінці дня, якраз після всіх розслаблюючих сеансів. Все почалося з того, що чоловік надто голосно пукнув, причому як з’ясувалося – надто близько до іншого чоловіка, після чого вони обмінялися образами, і далі швидко вступили у бійку. У туристів швидко утворилося по групі підтримки з кожного боку – і у бійці загалом брало участь дюжина відвідувачів спа.

Охоронці служби безпеки курорту розтягнути туристів не змогли і змушені були викликати поліцію. Усього на місце події було відправлено чотири патрулі. У результаті смердючий «залп» призвів до трьох арештів та двох травм. Під варту було взято трьох людей, включаючи первісного «винуватця».

Нагадаємо, що на іншому континенті проблема смердючих туристів дісталася аж до парламентських дебатів. Йдеться про парламент Кенії. Депутат із Найробі пан Ліліан Гого на парламентських дебатах у кенійському парламенті з транспорту закликала авіакомпанії боротися з випромінюванням газів туристами в літаках. У тому числі за рахунок зміни раціону, а також запровадження спеціальної медичної допомоги. Подробиці про боротьбу з «смердючками» читайте у матеріалі «Від пасажирів, що пукають у літаку, запропоновано кардинально позбутися в новому році: депутати направили листа».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «6 помилок, які ми робимо при використанні парфумерії».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода