ГоловнаLifeStyle6 помилок, які ми робимо при використанні парфумерії

6 помилок, які ми робимо при використанні парфумерії

Духи – це невидима прикраса, без якої нам не обійтись. Це також один із найстаріших косметичних засобів, використання якого почалося багато століть тому. Духи підкреслюють наш стиль, індивідуальність, настрій, жіночність або мужність. Ми розпорошуємо його там, де хочемо, щоб нас поцілували, але іноді робимо з ним деякі помилки. Ознайомтеся із деякими з них.

1 помілка: Не розпорошувати, а втирати аромат

Одна з найпоширеніших помилок, яку ми робимо при нанесенні парфумів, – це легке розтирання та змішування їх зі шкірою після розпилення. При розтиранні шкіра нагрівається, у результаті виробляються природні ферменти, які змінюють запах. Через спеку ваші парфуми можуть втратити свою гостроту та аромат

6 помилок, які ми робимо при використанні парфумерії

2 помілка: Ви не зволожуєте шкіру

Перед нанесенням парфумів обов’язково зволожте шкіру, щоб аромат тримався довше. Насправді, ідеальний час для нанесення улюблених парфумів – відразу після душу, тому що пори відкриті і тому аромат зберігається довше.

3 помілка: Розтирайте аромат на шкірі, коли тестуєте його у магазині

Напевно, немає людини, яка б не робила цієї помилки при виборі нового аромату. Однак, потираючи те місце, куди ви нанесли трохи засобу, наприклад, зап’ястя, ви впливаєте на молекули парфумів, і їхній запах трохи змінюється.

6 помилок, які ми робимо при використанні парфумерії

4 помілка: Перед застосуванням струсіть духи

Аромати розроблені таким чином, що їх не треба збовтувати перед розпорошенням. Це порушує їхню формулу, що впливає на їх довговічність та інтенсивність запаху.

5 помілка: Ви зберігаєте свої парфуми у ванній

Якщо ви хочете зберегти аромат парфумів протягом тривалого часу, уникайте вологих приміщень, таких як ванна кімната, а також місць у будинку, де є пряме сонячне проміння. Зрештою, це може змінити його якість. Тому рекомендується зберігати парфуми у сухому та прохолодному місці.

6 помілка: Чудовий аромат, мені подобаються ваші парфуми, я хочу такі самі

Як часто траплялося, що ваш друг, родич, колега пахне приголомшливо, і ви купуєте ті самі духи. Однак такі покупки не завжди виявляються вдалими. Тому що ваша шкіра має свої особливості, характеристики та важливо простежити, як аромат розвивається на ній, тому що може виявитися, що на вашій шкірі вам не сподобається, як він пахне. Ось чому важливо використовувати тестер і лише потім вирішувати, чи є цей парфум вашим.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: Жінкам слід почати їсти більше цієї риби

Свіжі новини

Погода

Схожі новини