ГоловнаLifeStyleПасажирів, що пукають у літаку, запропоновано кардинально позбутися в новому році: депутати...

Пасажирів, що пукають у літаку, запропоновано кардинально позбутися в новому році: депутати направили листа

Проблема туристів, що пукають, у літаку «піднялася» до обговорення в парламенті. Щоправда, йдеться про парламент Кенії. Депутат із Найробі пан Ліліан Гого на парламентських дебатах у кенійському парламенті з транспорту закликала авіакомпанії боротися з випромінюванням газів туристами в літаках. У тому числі за рахунок зміни раціону та спеціальної медичної допомоги.

«Є один дратівливий фактор, який часто ігнорується, і це рівень “пердежу” у літаку. Якщо і є якийсь подразник, який змушує людей битися на борту, то це пукання. У літаку це жахливо», – заявила депутат, додавши, що і сама не раз ставала жертвою смердючих пасажирів. Зазначимо, що на цих дебатах обговорювалися поправки до Монреальського протоколу 2014 року, який регулює, як авіакомпанії поводяться з недисциплінованими пасажирами.

При цьому депутат представила й заходи, які можуть допомогти контролювати метеоризм на висоті. Йдеться, зокрема, про спеціальну підготовку для екіпажу та перегляд харчування, що подається на борту. «Нам потрібна спеціальна підготовка екіпажів літаків, щоб вони давали пасажирам ліки, такі як бікарбонат соди, після того, як були подані їжа та напої. У нас також мають бути фельдшери, які навчені основам надання першої допомоги, які використовуються на міжнародних та місцевих рейсах», – заявила вона. Також пані Гого закликала авіакомпанії подавати їжу, яка знижує кількість газів у пасажирів та обмежувати вживання алкоголю, особливо газованого, на рейсах.

«Я бачила, як пасажири страждають від тривалих перельотів. Ми не можемо бути в безпеці на борту, коли інші пасажири мають дискомфорт. Смердючі пасажири також загрожують безпеці в літаках, оскільки нерідко бійки відбуваються через сусідів такого смердючка, розгніваних неприємним запахом», – додала депутат.

Раніше DIP писав, що професор розкрив секрет, чому люди дуже часто пукають під час польоту літаком. “Ви не винні в тому, що часто пукаєте в літаку”, – заспокоїв туристів Джейкоб Розенберг, клінічний професор Копенгагенського університету. За його словами, це є об’єктивні фізичні особливості, пов’язані з різницею тисків. Проте трохи допомогти зменшити метеоризм таки можна.

Як розповів ВВС пан професор, сам він якось теж виявив, як живіт роздувся під час далекого перельоту до Нової Зеландії. Далі він спостерігав, як його порожня пляшка з водою розширилася під час польоту, а потім зім’ялася, коли вони повернулися на землю, він зрозумів, що те саме можна сказати і про його шлунок. «Тиск у літаку падає, і газ має розширюватися та зайняти більший простір. Під час польоту газ, що знаходиться всередині шлунка, потім розширюється на 30 відсотків – і йому треба кудись іти», – заявив професор. Подробиці читайте за цим посиланням.

Він також зазначив, що є деякі способи зменшити кількість дискомфорту для себе та оточуючих. Зокрема, вживати більше вуглеводів і менше клітковини перед польотом та в літаку. А от газованих напоїв, включаючи воду з газом, краще відмовитися.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Жінкам слід почати їсти більше цієї риби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода