ГоловнаТуреччинаВсе сталося з раптово: на пляжі в Турецькій Анталії сталася паніка

Все сталося з раптово: на пляжі в Турецькій Анталії сталася паніка

“Все сталося з нізвідки” – так описала ситуацію турецька газета Milliyet, розповівши про дуже сильний вітер, який викликав короткочасну паніку у відпочиваючих на всесвітньо відомому пляжі Коньяалти в Анталії кілька днів тому.

Уточнювалося, що сильний порив вітру, що раптово обрушився на узбережжі Анталії, підняв у повітря десятки парасольок. Відпочиваючі намагалися руками утримувати ті, що ще трималися на землі, проте стихія виявилася сильнішою. Під дією потужного пориву вітру парасольки піднялися на кілька метрів над пляжною смугою і почали розлітатись у різні боки. За “повітряним парадом” в очікуванні небезпечного падіння пляжного інвентарю на голову спостерігали перелякані туристи.

У цей час рятувальники сповіщали курортників про появу несподіваної загрози застережливими свистками. Після тривалого кружляння більшість парасольок упала в море. Поки одні відпочиваючі намагалися сховатись від небезпеки, інші знімали те, що відбувається на камеру телефону. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Додамо, що погода курортної провінції Анталія сповнена сюрпризів. Найчастіше там буквально звідкись з’являється сильний вітер і зносить все на своєму шляху. Багато дерев виявляються повалені в результаті ураганного вітру, швидкість якого може досягати 120 кілометрів на годину.

Раніше DIP писав, що «Курорти Північної півкулі змінюють свій головний сезон».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог порадив найкращий фрукт для швидкого і легкого схуднення».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини