ГоловнаТуреччинаУ Туреччині обурилися захмарними цінами в аеропорту

У Туреччині обурилися захмарними цінами в аеропорту

Аеропорт Стамбула вирішив підзаробити на туристах, причому найбезсоромнішим чином. Так, що навіть у Туреччині обурилися захмарними цінами в цьому аеропорту для пасажирів. Турецькі туристичні ЗМІ зафіксували, що транзитний сервіс для туристів в аеропорту Стамбула став конкурувати із вартістю самих авіаквитків.

За поданою ними інформацією, тільки самі ціни на послуги VIP-залу, які пропонують пасажирам, стали порівнянними з вартістю авіаквитків. Вартість даної послуги на особу становить понад 325 доларів США.

Але це не межа – ціни на деякі комплексні тарифи на транзитні послуги стартують від 500 “баксів”. Послуга включає зустріч пасажирів, доступ до VIP-залу, супровід до виходу, швидкий паспортний контроль та отримання багажу при необхідності.

Нагадаємо, що і звичайним туристам, які прямують лише до Анталії, раніше рекомендували забути про слово «дешево» стосовно Туреччини, а також не купувати нічого в аеропорту. Ціни в повітряній гавані Анталії є позамежними — при цьому не тільки на їжу, що частково очікувано, а й на інші потреби.

«Перекус в аеропорту став золотим. Помите яблуко за 2 Euro, помитий банан – аналогічна ціна» – каже блогер. Пляшечка мінералки при цьому коштуватиме 4 євро, каву — 8, газування або апельсиновий сік — 6 євро. Також туристам не радять купувати «сімку з інтернетом» негайно після прибуття в аеропорт та й у дьюті-фрі ціни «кусаються».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Тбілісі збудують новий міжнародний аеропорт

У столиці Грузії Тбілісі з'явиться новий аеропорт, тому що...

В Туреччині відкрили купальний сезон, але поки що тільки у вихідні

У турецькій Анталії вже майже літня погода. Багато відпочивальників...

Пасажирка рейсу з Москви до Єревану заявила про бомбу в рюкзаку

Пасажирка рейсу, що летів із Москви до Єревану, повідомила...

Складено рейтинг найкращих аеропортів світу

Міжнародна рада аеропортів (ACI World) оголосила лауреатів премії ASQ...

Сім готелів Туреччини увійшли до списку найкращих у світі

Сім готелів Туреччини було визнано найкращими у світі за...