ГоловнаОАЕВ ОАЕ назвали ймовірну дату початку Рамадану

В ОАЕ назвали ймовірну дату початку Рамадану

У 2022 році священний для всіх мусульман місяць Рамадан з великою ймовірністю розпочнеться 2 квітня, повідомив арабський астроном та член Арабської федерації космосу та астрономічних наук Ібрагім Аль Джарван.

Проте точну дату початку Рамадану, за традицією, визначить Комітет зі спостереження за Місяцем. Якщо розрахунки астрономів виявляться вірними, то перші довгі вихідні чекатимуть на працюючих жителів ОАЕ з 2 по 5 травня 2022 року, коли в країні відзначатиметься свято Ід аль Фітр.

Традиційно Ід аль Фітр, який знаменує закінчення священного місяця Рамадан і пов’язаного з ним посту, – це радісний час для зустрічей із сім’єю та друзями, подорожей та походів магазинами.

Довгі вихідні працюючі громадяни та резиденти ОАЕ отримають на честь релігійного свята Ід аль Адха – з 9 до 11 липня. Свято Ід аль Адха, також відоме як Курбан-байрам, – одне з головних релігійних свят мусульман, що нагадує про відданість людини Богу і милосердя Всевишнього. Свято вінчає закінчення хаджу, щорічного паломництва в Мекку.

30 липня відзначатиметься Ісламський Новий рік. Мусульманський рік коротший за григоріанський на 11-12 днів, так що дата свята є плаваючою. Відзначається Новий рік першого дня ісламського місяця Мухаррам, він же перший день Хіджри. Хіджрою в ісламі називається переселення пророка Мухаммеда з Мекки в Медину в 622 році, що дозволило пророку врятуватися від гонителів і започаткувати першу ісламську державу.

День народження пророка Мухаммада у 2022 році випаде на 8 жовтня. Свято відзначається на 12-й день місяця Рабі Аль Авваль, третього в ісламському календарі, і зветься Мавлід ан-Набі. Оскільки точна дата народження пророка невідома, цей пам’ятний день був присвячений дню його смерті – у ніч з 11 на 12 число третього місяця. Дата святкування зміщується щороку на 12 днів уперед.

Останніми довгими вихідними 2021 року стануть дні, в які відзначатиметься День загиблих воїнів та Національний день ОАЕ: з 1 по 3 грудня. 2 грудня 1971 правителі кількох еміратів підписали союзну угоду про створення єдиної держави, Об’єднаних Арабських Еміратів. Країна одягається в кольори прапора ОАЕ: торгові центри та хмарочоси, парки та пляжі – буквально все рясніє червоним, білим, зеленим і чорним кольорами. Вечорами на місцевих жителів чекатимуть святкові салюти.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода