ГоловнаОАЕПомер президент ОАЕ шейх Халіфа бін Заїд Аль Нахайян

Помер президент ОАЕ шейх Халіфа бін Заїд Аль Нахайян

Його Високість шейх Халіфа бін Заїд Аль Нахайян, президент ОАЕ та правитель Абу-Дабі, помер у п’ятницю, 13 травня 2022 року, повідомили у Міністерстві у справах президента ОАЕ.

«Міністерство у справах Президента висловлює співчуття народу ОАЕ, арабської та ісламської нації та усьому світу у зв’язку зі смертю Його Високості шейха Халіфи бін Заїд Аль Нахайян, президента ОАЕ», – йдеться у заяві еміратського інформаційного агентства WAM.

Міністерство також оголосило, що в країні оголошено сорокаденну державну жалобу, під час якої починаючи з сьогоднішнього дня будуть приспущені всі прапори та призупинять роботу всіх міністерств, відомств, а також федеральних, місцевих і приватних організацій на три дні.

Шейх Халіфа бін Заїд Аль Нахайян обіймав посаду президента ОАЕ та правителя Абу-Дабі з 3 листопада 2004 року.

Народився 1948 року, шейх Халіфа був другим президентом ОАЕ і 16-м правителем емірату Абу-Дабі. На посаді президента ОАЕ він став наступником свого батька, покійного Його Високості шейха Заїда бен Султана Аль Нахайяна, який був першим президентом ОАЕ після утворення країни у 1971 році, доки не помер 2 листопада 2004 року.

Під його правлінням Об’єднані Арабські Емірати стали свідком прискореного розвитку, яке забезпечило гідне життя людям, які називають ОАЕ своїм будинком.

Після обрання президентом шейх Халіфа запустив свій перший стратегічний план для уряду ОАЕ щодо досягнення збалансованого і сталого розвитку, поставивши на чільне місце добробут громадян і жителів ОАЕ.

Його ключовими цілями як президент ОАЕ було продовження шляху, прокладеного його батьком, шейхом Заїдом, чия спадщина, за його словами, «продовжить бути маяком, який веде нас у майбутнє, у процвітаюче майбутнє, де панують безпека та стабільність».

Шейх Халіфа керував розвитком нафтогазового сектора ОАЕ та переробних галузей, які успішно сприяли диверсифікації економіки країни.

Він робив регулярні поїздки країною вивчення потреб північних еміратів, під час яких давав вказівки з будівництва низки проектів, що з житлом, освітою і соціальними послугами населення.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини