ГоловнаІспаніяВ Іспанії збільшуються випадки шахрайства на адресу туристів

В Іспанії збільшуються випадки шахрайства на адресу туристів

Проблеми з «мафією таксистів», які колись прославили Стамбул, успішно «експортуються» на європейські курорти. Йдеться про острові Майорка в іспанії та основному її курортному центрі Пальма-де-Майорка. Як заявляє місцева влада, основні проблеми це, по-перше, велика кількість неліцензованих таксі, де туристу можуть загрожувати найрізноманітніші неприємності, а по-друге, «дислокація» цих самих таксистів. Таксомоторна мафія вибирає лише найласіші локації, воліючи працювати в круїзному порту, а не в аеропорту, що викликає у городян і туристів проблеми з пошуком таксі по прильоту на острів – їх там просто немає.

Як заявила Міська рада курорту, обговорюється кілька спроб вирішити проблему таксі. «Проблема таксі підірвала імідж регіону та всього сектора. Розроблений нами додаток для міської мобільності оцифрує сектор таксі, тому проблему буде вирішено», – заявила гендиректор Free Now Іспанія Ізабель Гарсія-Фронтера.

Проблеми помічені і на континенті: у Севільї, Іспанія, суддя Севільського слідчого комітету Рейєс Флорес подала позов щодо 27 таксистів. Позов спрямований проти таксомоторної мафії.

Нагадаємо, що проблема з «мафією таксистів» є у всіх країнах. Британського туриста, наприклад, розвели на 55 фунтів (2100 тис. гривень) за поїздку Парижем в 3 км. Інший парі туристів порадили заплатити 218 фунтів (більше 8 тис. грн.) За поїздку в аеропорт, також в Парижі.

У зв’язку з цим туристам дають поради, як уникнути шахраїв. Серед них – користуватися інтернетом і дізнаватися про реальні ціни. Ще одна порада для «свіжих» – попередити готель про свій приїзд. Готелі не тільки пропонують послугу трансферу і за гідними цінами – але і можуть врятувати у разі зіткнення з шахраєм-водієм.

Як заявила Лексі Алфорд, рекордсменка світу, наймолодша жінка, яка побувала у всіх країнах світу, спосіб наступний: «Якщо ви приїдете в готель, і лічильник виявиться неймовірно високим, відмовтеся платити. Зайдіть у готель та попросіть про допомогу. А якщо це не спрацює, скажіть їм, щоби вони викликали поліцію. Швидше за все, водій здасться». Інші поради, як захиститися від бажаючих поживитися за рахунок туриста – читайте у матеріалі DIP за посиланням.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте