ГоловнаІранНазвано 35 країн, де за вейпінг туриста покарають аж до в'язниці

Названо 35 країн, де за вейпінг туриста покарають аж до в’язниці

Популярні електронні сигарети для туристів небезпечні не лише через легеневі захворювання, а й через ув’язнення: як мінімум у 35 країнах за вейпінг можна отримати серйозний штраф і навіть «загриміти» у в’язницю. Про це любителів «пару» попередив бенд Vape Blo Bar, перерахувавши країни, в яких відпочиваючим потрібно бути обережними — і найкраще відмовитись від улюбленої звички.

Найвідоміша та найпопулярніша у туристів країна, яка категорично заперечує проти електронних сигарет на своїй території – це Таїланд. Саме там турист ризикує 10 роками в’язниці за провезення електронної сигарети. Ще одна міра впливу – штраф 30 тис. бат (понад 33 тис. грн.). Ще одна країна з такими ж жорсткими заборонами – Катар. Тут вейпінг заборонено у 2014 році, за порушення заборони доведеться відсидіти три місяці або сплатити до 10 тис. ріалів (майже 96 тис. грн.). Заборонено вейпи також в Аргентині, Бразилії, Японії, Мексиці, Сінгапурі — в останній також заборонено ввозити вейпи — і навіть Північній Кореї.

У деяких країнах заборони вигадливіші. Туреччина, наприклад, не садитиме за ґрати любителів затягнутися електронною сигаретою на пляжі. Але при поломці приладу — на жаль, продаж електронних сигарет у країні під забороною. В Ірані, а також у Колумбії заборонено вдаватися до поганої звички в громадських місцях. В Австралії «драконівські» закони ухвалено щодо вейпів з нікотином. Для того щоб безпечно ним скористатися, турист… повинен мати рецепт лікаря. А якщо його немає – на жаль, доведеться сплатити штраф до 222 тис. австралійських доларів (у гривнях це сума більше 5.5 млн.) або сісти за ґрати на строк до двох років.

Є країни, які негативно ставляться не лише до «вейперів», а й до звичайних курців. Щоправда, вони досить екзотичні. У і без того жорстко відноситься до туристів Бутану і в Туркменії штраф можна отримати не тільки за вейп, але і за передачу тютюнових виробів у подарунок.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини