ГоловнаАвстраліяПаління у цих країнах може призвести до штрафів та тюремного ув'язнення

Паління у цих країнах може призвести до штрафів та тюремного ув’язнення

Не у всіх країнах діють однакові закони про електронні пристрої, що містять нікотин. За використання вейпів за кордоном туристів вже оштрафують і навіть ув’язнюють незалежно від статі, віку та громадянства.

Наявність електронних сигарет і вейпів у багажі чи ручної поклажі, не кажучи вже про сам процес «куріння» в деяких країнах, може призвести до тюремного ув’язнення або великого штрафу.

Найсерйозніші покарання передбачені у популярних туристичних напрямках: Таїланді, Сінгапурі та Австралії.

Туристи в Таїланді, які нічого не підозрюють, можуть бути оштрафовані на суму до 30 000 батів або відправлені у в’язницю на строк до 10 років.

У Сінгапурі за зберігання електронної сигарети може бути накладено штраф у розмірі 2000 сінгапурських доларів.

Австралія нещодавно оголосила про введення жорстких заходів щодо вейпів, що містять нікотин, які тепер потребують рецепту лікаря. Щоб уникнути величезного штрафу в розмірі до 222 000 австралійських доларів, вейпери, які подорожують до країни, повинні переконатися, що вони не мають із собою нікотиносодержащих рідин.

Деякі австралійські штати навіть накладають термін ув’язнення за імпорт нікотинової рідини для електронних сигарет.

Торік пляжі в популярних іспанських містах, таких як Барселона, оголосили про заборону куріння звичайних цигарок, закон набув чинності з 1 липня.

Це правило застосовується на 115 з 3514 пляжів Іспанії, у тому числі на Коста-дель-Соль і Балеарських островах.

Користувачам електронних сигарет не зайве уточнити перед поїздкою в офіційних джерелах, чи безпечно їм проводити апарати та капсули чи курити в країні.

Футбольні фанати, які прямують на чемпіонат світу з футболу 2022 року в Катарі, можуть отримати три місяці ув’язнення або штраф у розмірі до 10 000 ріалів за вейпінг.

Серед інших країн, які заборонили такі способи куріння: Туреччина, Бразилія, Японія, Сейшельські острови та Барбадос.

Ну і заключна порада: навіть якщо в країні, куди ви прямуєте, лояльно ставляться до електронних сигарет і вейпів, завжди зберігайте батарейки та пристрої для ширяння в ручній поклажі, оскільки вони повинні знаходитися в умовах контрольованого тиску і не допускаються до перевезення в зареєстрованому багажі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте