ГоловнаCOVID Travel NewsІндія запроваджує обов'язковий двотижневий карантин для туристів

Індія запроваджує обов’язковий двотижневий карантин для туристів

Міністерство охорони здоров’я Індії посилило правила в’їзду до країни. З 11 січня на ізоляцію відправлятимуть усіх іноземних громадян, які прибувають, незалежно від статусу вакцинації. Про це повідомляє портал Times of India із посиланням на наказ відомства.

Тепер туристам доведеться провести тиждень у готелі. При цьому користуватися інфраструктурою готелю можна, але залишати місце проживання мандрівникам заборонено. На 8-й день необхідно здати ПЛР-тест та завантажити його результати на спеціальний портал Air Suvidha.

Якщо у туриста не буде виявлено коронавірус, то він зможе продовжити відпочинок без обмежень, заражених чекає повторна перевірка та лікування в ізоляторі згідно з діючими ковідними протоколами.

Крім того, частина іноземців, що прибувають в Індію, чекає обов’язкове платне тестування в аеропорту. Місцеві служби самі обиратимуть пасажирів, яким доведеться здати ПЛР-тест. Від процедури звільняються діти до 5 років.

Зазначимо, що в Гоа на тлі збільшення випадків зараження COVID-19 почала діяти комендантська година. Залишити готелі туристам заборонено з 23:00 до 6:00. Влада поки не уточнює, на який термін вводиться обмеження.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода