ГоловнаГватемалаЦентральна Америка повідомляє про відновлення туризму

Центральна Америка повідомляє про відновлення туризму

У Центральній Америці продовжується пожвавлення туристичної активності, де сім країн Центральної Америки та Домініканська Республіка повідомляють про позитивні показники туризму. Такими є висновки Управління з інтеграції туризму Центральної Америки (SITCA).

Національні ради з туризму восьми країн-членів – Беліза, Коста-Ріки, Домініканської Республіки, Сальвадора, Гватемали, Гондурасу, Нікарагуа та Панами – об’єднані під парасолькою SITCA. 2021 року вони зареєстрували загалом 11,1 мільйона відвідувачів, 86 відсотків з яких були туристами, а 14 відсотків – екскурсантами.

Цей висновок збігається зі звітами Всесвітньої туристської організації (UNWTO), яка вказує, що американський континент досяг одного з найкращих результатів щодо відновлення туризму порівняно з 2020 роком. У цьому відношенні виділяються Центральна Америка та Домініканська Республіка, де зростання становило 54 відсотки.

Порівняно з 2020 роком, 2021 року кількість відвідувань збільшиться на 75,8 відсотка. Також порівняно з 2020 роком на 84 відсотки збільшився дохід.

Три фактори зробили значний внесок у тенденцію оздоровлення Центральної Америки: відсоток вакцинованого населення, скасування обмежень на поїздки та заохочення внутрішнього та внутрішньорегіонального туризму. Разом взяті, вони призвели до того, що туризм знову закріпився в багатому туристами регіоні, помітно акцентуючи увагу на тому, що робить регіон привабливим та різноманітним: незаймана природа, розвинена культура, можливості для захоплюючих пригод та відкриттів на природі – все це сприяє подальшому підйому у другій половині 2022 року. Разом вісім країн-учасниць запустили туристичну кампанію, яка запрошує відвідувачів до подорожі до витоків.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини