ГоловнаГреціяСильний землетрус потряс Грецію, мобільну мережу та інтернет відключено

Сильний землетрус потряс Грецію, мобільну мережу та інтернет відключено

Вчора ввечері у Греції стався землетрус магнітудою 5,8, повідомив Німецький центр геофізичних досліджень. Глибина землетрусу становить 10 км. Його епіцентр знаходиться за 5 км на північний захід від міста Флоріна, за даними Геофізичного інституту США, повідомляє БТА.

Ще один землетрус магнітудою 5,5 з епіцентром за 4 км на північний схід від міста Лерін на півночі Греції викликав паніку в місті Бітола, другому за величиною місті на півночі Македонії, повідомляє BGNES.

Перший землетрус був зареєстрований незадовго до 24.00 за київським часом (22.45 за місцевим часом, прим. ред.). Жителі міста масово вийшли на вулиці Бітоли. Багато хто з них провів ніч у своїх машинах. У багатьох місцях стіни покриті тріщинами. Місцеві ЗМІ повідомляють, що мобільну мережу та інтернет відключено. Жителі не пам’ятають такого сильного землетрусу. Поки що немає повідомлень про серйозні матеріальні збитки та травми.

За даними Європейського сейсмологічного центру, глибина першого землетрусу становить 10 км. Були ще два підземні поштовхи — магнітудою 4,2 і 3,1. За даними сейсмологів, поштовхи відчувалися у Болгарії, Косово, Сербії, Чорногорії, північній Македонії та Албанії.

Також читайте: Гігантський астероїд розміром із дубайський хмарочос наближається до Землі

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода