ГоловнаLifeStyleЩо потрібно знати туристам які вперше їдуть на відпочинок «All Inclusive»

Що потрібно знати туристам які вперше їдуть на відпочинок «All Inclusive»

Система “все включено” у всіх готелях трактується по-різному. Однак у більшості готелів вона має на увазі п’ятиразове харчування зі шведським столом, анімацію, власний пляж із лежаками та парасольками. Не всі звикли до такого типу відпочинку, а для тих, хто вперше їде на такий відпочинок, у матеріалі “DIP” про те, що потрібно знати.

Алкоголь не завжди якісний

“Все включено” має на увазі і безлімітний бар алкогольних напоїв. Для тих, хто любить випити, це доступний спосіб відпочити і не витрачати гроші. Як правило, у рамках програми представлені класичні мікс-коктейлі, але алкоголь там не завжди якісний. У деяких готелях Туреччини навіть знаходили підроблений алкоголь. Незважаючи на регулярні рейди поліції, готелям все одно вдається подавати контрафактне спиртне постояльцям. Тому будьте обережні та не зловживайте спиртним на відпочинку.

Відмінність у різних країнах

В усіх країнах концепція «все включено» відрізняється друг від друга. У Туреччині це може бути повний спектр розваг, спа, п’ятиразове харчування та напої. В Україні, наприклад, за такою системою вам подаватимуть лише триразове харчування. Тому перед поїздкою краще заздалегідь уточнити деталі турагента для того, щоб на відпочинку у вас не було сюрпризів.

Звертайте увагу на свіжість продуктів

Недобросовісні готельєри, які економлять на постояльцях, люблять подавати однакові страви на різні їди. Тому краще на шведському столі вибирати цілісну їжу, наприклад, овочі, фрукти, картопля, а також відмовитися від салатів та гарнірів, щедро приправлених соусами. Також не варто вживати воду, яку подають у глечиках, краще вибирати бутильовану воду, так як ви точно знатимете, що упаковка не розкривалася.

Додаткові послуги

Багато готелях, незважаючи на те, що вони надають послуги за програмою «все включено» є додаткові послуги. Наприклад, за окрему плату ви можете отримати свіжий сік на сніданок або елітний алкоголь, а також різноманітні десерти. Додаткову плату можуть брати за розваги, наприклад, катання на водному транспорті на пляжі. Тому краще заздалегідь уточнювати вартість, і якщо послуга буде безкоштовною, нехай це стане для вас приємним сюрпризом.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини