ГоловнаАлбаніяНайбільш бюджетні напрямки, де найбільше сонячних днів на рік

Найбільш бюджетні напрямки, де найбільше сонячних днів на рік

Аналітики компанії ParkSleepFly, що спеціалізується на онлайн-бронюванні послуг в аеропортах світу, з’ясували, скільки сонця отримують різні місця відпочинку, а також середню вартість перебування в кожному пункті призначення. Подивимося, які країни виявилися найбюджетнішими та сонячними.

Найдешевше обійдеться порція сонця у столиці Албанії Тирані. Вартість однієї сонячної години становить тут 5,88 долара США. Тирану до того ж — одне із сонячних місць на планеті. Середня кількість сонячних годин на рік – 3452, або близько 9,5 годин на день.

Другий з точки зору витрат сонячний напрямок – Денпасар на півдні острова Балі в Індонезії. Вартість однієї «сонцегодини» становить 6,78 долара. Місто бачить в середньому 3138 сонячних годин на рік, тобто близько 8,6 на день.

Третім за бюджетністю сонячним містом названо столицю Південної Африки Йоганнесбург. За одну сонячну годину доведеться заплатити 8,02 долара. Завдяки чудовій погоді протягом усього року Йоганнесбург – одне з найкращих сонячних місць відпочинку у світі. Йоганнесбург щорічно отримує близько 3334 годин безхмарного неба, що означає, трохи більше 9 годин сонця щодня.

Свіжі новини

Погода

Також читайте