ГоловнаЄгипетЄгипет відкрив перший завод археологічних копій на Близькому Сході

Єгипет відкрив перший завод археологічних копій на Близькому Сході

Міністр туризму та старожитностей Єгипту Халед Ель-Анані відкрив першу фабрику археологічних копій у країні та на Близькому Сході.

Фабрика, яка розташована в місті Обур на сході Каїру, була створена у співпраці з компанією “Скарби Єгипту для археологічних моделей”.

Міністр описав відкриття заводу як важливий крок, який потрібно було зробити, і висловив свою гордість і велике щастя за завершення цього амбіційного та успішного проекту.

Ель-Анані зазначив, що будівельні роботи над проектом розпочались близько 18 місяців тому і мають на меті йти в ногу з вимогами місцевого та світового ринку у виробництві археологічних моделей.

Репліки, які будуть виготовлені єгипетськими художниками та спеціалістами з великим досвідом та компетенцією, будуть виготовлені на найвищому рівні та з використанням видатних технічних знань.

Міністр заявив, що проект не є комерційним, а має на меті познайомити єгипетську промисловість зі світом. Він також спрямований на сприяння захисту єгипетської культурної спадщини та прав інтелектуальної власності на старовини країни.

Він додав, що це відбувається в рамках роботи над державною стратегією сталого розвитку та посилення використання багатих давньою цивілізацією Єгипту та археологічної спадщини.

Це відбуватиметься таким чином, щоб відповідати туристським та економічним потребам Єгипту, з позитивною та унікальною культурною віддачею та єгипетською ідентичністю. Він також працюватиме над розвитком матеріальних ресурсів Міністерства туризму та старожитностей та збільшенням національного доходу.

Ель-Анані зазначив, що на кожній копії, виготовленій на фабриці, є спеціальний штамп Вищої ради старожитностей та затверджений сертифікат, який свідчить про те, що це підроблена копія та справжня копія, виготовлена ​​міністерством.

Це доповнення до штрих-коду, за допомогою якого всю інформацію про цей фрагмент можна ідентифікувати арабською та англійською мовами. Інформація включає деталі використаних матеріалів, вагу виробу, назву та місце демонстрації оригінального виробу, що сприяє захисту продукції підрозділу від підробок.

Єгипет відкрив перший завод археологічних копій на Близькому СходіМіністр сказав, що археологічні репродукції є одними з важливих продуктів, що продаються в туристичному секторі, що відображає важливість цих археологічних моделей та інтерес світу до них.

Ель-Анані сказав, що виготовлення таких копій в Єгипті відбувається у відповідь на запити туристів, які часто купують такі предмети, як сувеніри

Репліки єгипетського виробництва стануть цінними сувенірами з єгипетським державним штампом, який єгиптяни за кордоном можуть подарувати за межами країни.

Він додав, що ці копії будуть доступні для різних готелів та туристичних базарів за спеціальними цінами, і що фабрика може виготовляти для музеїв у всьому світі завдяки ефективності роботи єгипетської робочої сили.

Ель-Анані повідомив, що перша офіційна торгова точка цих репродукцій буде відкрита в Національному музеї єгипетської цивілізації 4 квітня після офіційного відкриття музею.

Міністр заявив, що найближчим часом офіційні торгові точки для цих репродукцій будуть доступні в музеях та на ринках Єгипту, що сприятиме розвитку єгипетської промисловості.

Він додав, що деякі товари також будуть експортуватися за межі Єгипту, окрім участі у виставках закордонного туризму.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини