ГоловнаЄгипетЄгипет офіційно відкрив унікальне місце для туристів

Єгипет офіційно відкрив унікальне місце для туристів

Міністерство туризму та старожитностей Єгипту оголосило в понеділок, що сотні відвідувачів та представників засобів масової інформації з’їхалися до Національного музею єгипетської цивілізації після урочистого відкриття Головного виставкового залу.

У заяві йдеться про те, що в неділю було продано 800 квитків за участі 400 представників єгипетських та міжнародних інформаційних агентств, газет та телеканалів із США, Німеччини, Франції, Китаю, Японії, Англії та Росії.

Відвідувачі сфотографувались у центральній виставковій залі та на озері Айн Аль-Сіра, з якого відкривається вид на музей.

Виконавчий віце-президент Управління з питань управління та експлуатації НМЕК Файруз Фікри зазначив, що 600 квитків також продано в Інтернеті через веб-сайт, який Міністерство туризму запустило в середу, як частину свого плану полегшити процес бронювання вхідних квитків у музей для відвідувачів.

Ціна квитка відвідувача для єгиптянина – LE60 (приблизно 100 грн), єгипетського студента – LE30 (50 грн), іноземного – LE200 (350 грн), іноземного студента – LE100 (180 грн).

Час роботи музею починається з дев’ятої ранку до п’ятої вечора, крім вечірнього періоду в п’ятницю з шостої вечора до дев’ятої вечора.

Рада директорів музею погодилася надати 50-відсоткову знижку на ціну квитка єгиптянам та іноземцям протягом двох тижнів, починаючи з 4 по 17 квітня для відвідування головної виставкової зали.

Це доповнення дозволу представникам єгипетських, арабських та міжнародних ЗМІ безкоштовно фотографувати експонати всередині поштового виставкового залу 4 та 5 квітня.

Свіжі новини

Погода

Також читайте