Єгипет готовий оголосити про нові археологічні відкриття

Центр єгиптології ім. Захі Хаваса зробить це оголошення у співпраці з Міністерством туризму та старожитностей у районі Хабо в Луксорі.

Нові археологічні відкриття в Луксорі мають бути оголошені в четвер, за словами Мостафи Ель Фекі, директора Бібліотеки Олександріни.

Раніше відомий єгиптолог Захі Хавасс сказав, що він веде розкопки біля храму Міна Хабу в Луксорі і повідомить про велике відкриття там.

Ель Фекі високо оцінив зусилля, докладені Хавасом та командою єгипетських археологів та робітників, у світлі складних кліматичних умов у складних пустельних районах.

Вони були зайняті розкопками старожитностей подалі від реклами, незалежно від наявних засобів для відкриття таємниць та скарбів давньоєгипетської цивілізації.

Він підкреслив, що в той час як більшість інших країн світу копаються в землі для видобутку води та нафти, Єгипет копається, щоб відкрити свою історію та цивілізацію.

  Ще один танкер сів на мілину в Суецькому каналі

Ель Фекі додав, що це відкриття сприятиме впровадженню давньоєгипетської цивілізації та розкриттю таємниць різних епох.

Він пояснив, що кожне нове відкриття знімає обкладинку великої кількості інформації та знань, які раніше були недоступні, і що це додасть цінності єгипетським старожитностям та Олександрійській бібліотеці.

Ель Фекі сказав, що бібліотека пишається тим, що Центр єгиптології ім. Захі Хаваса приналежний до Єгипту, і що нинішня робота в Луксорі є підтвердженням єгипетського патріотизму. Він також підкреслює повагу до спадщини та шанування національної історії Єгипту на різних його етапах.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Єгипет розпочне мистецький фестиваль “Ніч Рамадана”

Палаци культури пропонують спеціальну програму для дітей, включаючи майстер-класи малювання. Фестиваль "Ніч Рамадана", організований Генеральним управлінням культурних палаців, повинен розпочатися в Північно-Каїрському настінному театрі на...

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...
Погода

Останні новини