В Єгипті погодили нові правила карантину протягом священного місяця Рамадан

Вищий комітет з управління кризою коронавірусу в Єгипті погодився під час засідання під головуванням прем’єр-міністра Мостафи Мадбулі дозволити молитви в мечетях, а також молитви таравіхів протягом священного місяця Рамадан, за умови дотримання всіх запобіжних заходів.

Засідання комітету відбулося у вівторок з метою оголошення правил безпеки та процедур, які будуть застосовуватися під час Рамади, яка розпочнеться 13 квітня.

Комітет підкреслив наполегливість уряду Єгипту уникати ризикованої поведінки, до якої звикли єгиптяни протягом священного місяця.

Мадбулі підкреслив, що, щоб забезпечити всіх у безпеці, уряд буде вживати з максимальною твердістю всі запобіжні заходи.

За його словами, маски для обличчя будуть обов’язковими в місцях збору людей та громадському транспорті, а порушники підлягають негайному штрафу.

Хоча молитви Таравіх будуть дозволені під час Рамадану, вони повинні бути скорочені до не більше півгодини, сказав комітет.

  Збитки туристичного сектора Єгипту в 2020 році складають 13 мільярдів доларів

Було також домовлено про заборону благодійних іфтарних столів, Тахаджуд (також відомий як нічна молитва) та Еатійкаф (цілий день перебування в мечетях для поклоніння).

Будь-які великі збори в мечетях, включаючи святкування та похорони, також заборонені.

Міністерство релігійних фондів, поряд з єгипетською владою, буде слідкувати за мечетями, щоб переконатися, що заходи виконуються.

Крім того, комітет погодився відновити спортивні змагання для молоді.

Нарешті, комітет оголосив, що “літній час” для магазинів, ресторанів та інших торгових площ набере чинності з суботи, 17 квітня.

Це означає, що вищезазначені установи зможуть залишатися відкритими годину пізніше. Після 17 квітня ті, кого потрібно закрити о 22:00, можуть залишатися відкритими до 23:00, а ті, що працюють до 12:00, можуть залишатися відкритими до 1 години ночі.

  Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...

В Єгипті виявили затонулий корабль 18 століття

Археологічна місія на факультеті мистецтв Олександрійського університету під наглядом Вищої ради старожитностей виявила передню частину корабельної аварії на острові Саадана в Червоному морі. Це...
Погода

Останні новини