ГоловнаЄгипетВ Єгипті погодили нові правила карантину протягом священного місяця Рамадан

В Єгипті погодили нові правила карантину протягом священного місяця Рамадан

Вищий комітет з управління кризою коронавірусу в Єгипті погодився під час засідання під головуванням прем’єр-міністра Мостафи Мадбулі дозволити молитви в мечетях, а також молитви таравіхів протягом священного місяця Рамадан, за умови дотримання всіх запобіжних заходів.

Засідання комітету відбулося у вівторок з метою оголошення правил безпеки та процедур, які будуть застосовуватися під час Рамади, яка розпочнеться 13 квітня.

Комітет підкреслив наполегливість уряду Єгипту уникати ризикованої поведінки, до якої звикли єгиптяни протягом священного місяця.

Мадбулі підкреслив, що, щоб забезпечити всіх у безпеці, уряд буде вживати з максимальною твердістю всі запобіжні заходи.

За його словами, маски для обличчя будуть обов’язковими в місцях збору людей та громадському транспорті, а порушники підлягають негайному штрафу.

Хоча молитви Таравіх будуть дозволені під час Рамадану, вони повинні бути скорочені до не більше півгодини, сказав комітет.

Було також домовлено про заборону благодійних іфтарних столів, Тахаджуд (також відомий як нічна молитва) та Еатійкаф (цілий день перебування в мечетях для поклоніння).

Будь-які великі збори в мечетях, включаючи святкування та похорони, також заборонені.

Міністерство релігійних фондів, поряд з єгипетською владою, буде слідкувати за мечетями, щоб переконатися, що заходи виконуються.

Крім того, комітет погодився відновити спортивні змагання для молоді.

Нарешті, комітет оголосив, що “літній час” для магазинів, ресторанів та інших торгових площ набере чинності з суботи, 17 квітня.

Це означає, що вищезазначені установи зможуть залишатися відкритими годину пізніше. Після 17 квітня ті, кого потрібно закрити о 22:00, можуть залишатися відкритими до 23:00, а ті, що працюють до 12:00, можуть залишатися відкритими до 1 години ночі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте