В єгипетські школи повертаються ієрогліфи. Єгипетські ієрогліфи: мова або тип шрифту?

Міністерство освіти Єгипту заявило, що розглядається ідея введення ієрогліфічних символів і їх відповідних значень на арабській мові в навчальні програми з четвертого класу до середнього рівня.

Це направлено на ознайомлення Єгиптських школярів з їх давньою історією з метою отримання знань, підвищення обізнаності та пробудження інтересу школярів до ієрогліфічного письма, яке було одним з найбільш важливих засобів спілкування з стародавньої єгипетської цивілізацієї.

Ієрогліфи використовувались як шаблон для офіційного письма на храмах, гробницях, статуях, кольорових каменях та дерев’яних панелях. Давньоєгипетська мова – це африканська (хамітська) та азіатська (семітська, як і арабська) мови.

Стародавні єгиптяни винайшли давньоєгипетську мову близько 3000 р. До н. Вона продовжувала використовуватися приблизно до Х століття нашої ери. Можливо, це робить її найстарішою мовою у світі, оскільки вона існує більше 4000 років.

Мабуть, найвизначнішими рядками давньоєгипетської мови є «ієрогліфи», що означає «священний напис» мовою давніх греків.

Більшість написів та писемностей, що прийшли з фараонської цивілізації Єгипту, були написані ієрогліфічним шрифтом, який чимось схожий на сценарій копій на сучасній арабській мові.

  У Луксорі оголосять про нове археологічне відкриття з Олександрійської бібліотеки

Класичний етап – мова давньоєгипетської літератури. На думку вчених, давньоєгипетська мова пройшла п’ять основних етапів:

  1. Давньоєгипетський: це найдавніший відомий етап мови і датується приблизно 2600 – 2100 р. до нашої ери.
  2. Середньовічний єгипетський: його іноді називають класичним єгипетським і пов’язаний із давнім Єгиптом. Він з’явився приблизно з 2100 до приблизно 1600 р. до нашої ери. Вона продовжувала існувати як мова впродовж історії Давнього Єгипту.
  3. Пізній єгипетський: Цей етап мови набув статусу середньовічного єгипетського після 1600 р. до н. е. Він відрізняється від попередніх етапів, особливо граматикою.
  4. Демотика: еволюція з пізнього Єгипту, вперше з’явилася приблизно в 650 р. до н. е. І продовжувала використовуватися до V століття нашої ери.
  5. Коптська: пов’язана з демотичною і з’явилася наприкінці першого століття нашої ери і використовувалась тисячу років. Найдавніші коптські тексти, написані єгиптянами, датуються ХІ століттям нашої ери.
  Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Єгипет розпочне мистецький фестиваль “Ніч Рамадана”

Палаци культури пропонують спеціальну програму для дітей, включаючи майстер-класи малювання. Фестиваль "Ніч Рамадана", організований Генеральним управлінням культурних палаців, повинен розпочатися в Північно-Каїрському настінному театрі на...

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...
Погода

Останні новини