ГоловнаЄгипетУ Єгипті обікрали російського депутата, а його готель затопило

У Єгипті обікрали російського депутата, а його готель затопило

На відпочинок у Єгипті поскаржився російський депутат – «червономорські» курорти вітали його потопом та іншими стихійними лихами. Як розповів сам постраждалий, депутат Заксобрання Свердловської області Іван Зайченко в сториз у своєму Instagram, Єгипет він вибрав з міркувань економії – але обійшлося воно дорого, повідомляє “Турпром”.

Як заявив депутат, були плани відпочити в Дубаї, але такий відпочинок обійшовся б йому та його сім’ї у 3 млн. рублів (1,08 млн. грн). Зрештою вони вирішили заощадити – і в результаті втратили купу нервів та чимало грошей.

По-перше, готель депутата потрапив під стихійне лихо – підтоплення курортів. Про такий «новорічний подарунок» туристам від стихії можна прочитати у матеріалі «Хургаду завалило снігом, туристи в шоці». Як розповів турист, йому довелося зіткнутися з загрузкою багажу через вікно, весь перший поверх готелю було затоплено через дощ, а також у всьому готелі відключилася електрика.

«Крім того, першого ж дня з гаманця прямо в номері вкрали 600 доларів (більше 16 тис. гривень). Не встигли до сейфу прибрати», — поскаржився депутат. На цьому фоні депутату очікувано не сподобалася їжа в готелі та інші умови проживання.

«Раджу ніколи сюди не їздити», – резюмував своє сумне послання депутат. Коментатори за традицією порадили йому їхати до Криму.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «6 помилок, які ми робимо при використанні парфумерії».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода