ГоловнаГотеліТурки запустили нову концепцію «All Inclusive», що об'єднує готелі у Туреччині, Єгипті,...

Турки запустили нову концепцію «All Inclusive», що об’єднує готелі у Туреччині, Єгипті, Дубаї та Хорватії.

Популярна у туристів турецька готельна мережа Rixos ініціювала запуск нової спеціалізованої платформи “все включено”, що об’єднує готелі в Туреччині, Єгипті, Дубаї та Хорватії. Йдеться про AllInclusive-Collection.com, запущену у вересні 2023 року. Туристам обіцяють «нову спеціалізовану платформу, на якій вони зможуть відкривати для себе та бронювати пропозиції системи «все включено».

Як заявили в турецькій пресі організатори платформи, ALLinclusive-collection.com об’єднає понад 30 курортів всесвітньо відомих брендів, включаючи Rixos, SO/ та Swissôtel. У планах розширення також понад 50 курортів від цих провідних брендів та інших, включаючи Hyde, Mondrian, SLS і Фермонт.

Також організатори заявили, що курорти-учасники будуть «в найкрасивіших і найзабутніших місцях» популярних у туристів країн — серед них назвали Туреччину, Єгипет, Дубай та Хорватію. Серед готелів згадані Rixos Qetaifan Island North в Досі, де знаходиться один з найбільших у світі аквапарків, Rixos The Palm Hotel & Suites, популярне місце відпочинку в Дубаї на знаменитому острові Пальма Джумейра; SO/ Sotogrande в Андалузії; Rixos Premium Belek та Heritage Grand Perast від Rixos у Чорногорії. Протягом наступних 18 місяців до платформи приєднаються понад десять курортів, у тому числі Swissôtel Sharm el Sheikh.

«ALL Inclusive Collection матиме новий сучасний автономний веб-сайт. Гості, які бронюють квитки через платформу, можуть скористатися глобальною програмою лояльності ALL – Accor Live Limitless, щоб отримати нагороди та унікальні переваги», – додали експерти.

Як заявили представники Rixos на чолі з його засновником Феттахом Тамінсом, запуск платформи відбувається в той час, коли попит на проживання за системою «все включено» вище, ніж будь-коли. «Використовуючи цей попит та куруючи найкращі курорти провідних брендів, ALL Inclusive Collection стане лідером світового ринку у сфері розкішного бізнесу «все включено» із сильним портфоліо по всьому світу», – запевнили вони.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Єгипті внесуть зміни до системи “все включено”

Готелі Єгипту не планують відмовлятися від системи "все включено",...

У Туреччині по-новому запрацює система “Все включено”: Готелі перейдуть до 3-рівневої системи

У Туреччині зміниться система "все включено": готелі перейдуть до...

У Туреччині зміниться система «Все включено»: готелі перейдуть до 3-рівневої системи «All Inclusive»

У Туреччині зміниться система «Все включено»: готелі перейдуть до...

У Німеччині закликали Туреччину змінити систему «все включено»

У Німеччині закликали Туреччину змінити систему "все включено", прибравши...