ГоловнаЄгипетТуристи скаржаться на подорожчання товарів у Єгипті

Туристи скаржаться на подорожчання товарів у Єгипті

«Що коїться в Єгипті?» – Здивувалася на своєму каналі в Яндекс.Дзен блогер, яка відвідала «червономорські» курорти після шестирічної перерви. Туристів вона попередила, що по-перше, тут все подорожчало, а по-друге, «бідним туристам не раді».

«Ціни на місцеві фрукти: банани по 90 рублів (33 гривні), мандарини – 90 рублів (33 гривні), полуниця – 100 рублів (37 гривнь), апельсини по 50 рублів (20 гривень), яблука 150 рублів (50 гривень). Овочі стоять так само, як і у центральній Росії», – заявила туристка. За її оцінками, це недешево, особливо для країни, де все це зростає.

Проимітка: Раніше DIP писав, що “На курортах Єгипту розпочався овербукінг: туристам не вистачає місць у готелях“.

Більше того, за словами туристки, єгипетські базари забули свою головну «фішку». «Люди тут якісь холоднокровні. Знижки робити не хочуть, торгуватися навідріз відмовляються. Тільки попросиш скинути 5 рублів (2 гривні), єгиптяни прямо в особі змінюються, і починають щось бурчати собі під ніс. Начебто проклинаючи», – запевнила вона.

Так що туристам вона дає таку пораду: «Якщо ви думаєте про поїздку до Єгипту, то будьте готові до того, то тут все подорожчало! Сувеніри, килими, екскурсії, проживання та продукти теж. Тож грошей беріть із запасом. А на мій погляд краще отруїтися в Дубаї чи Туреччині, ніж летіти до Єгипту. Чесно», – резюмувала туристка.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Жінкам слід почати їсти більше цієї риби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода