ГоловнаЄгипетРосійські рейси повертаються в Шарм-ель-Шейх та Хургаду в кінці лютого

Російські рейси повертаються в Шарм-ель-Шейх та Хургаду в кінці лютого

Російські рейси до єгипетських аеропортів Шарм-Ель-Шейх та Хургада відновляться до кінця лютого, повідомило видання Daily News Egypt, за інформацією джерела наближеного до єгипетської цивільної авіації.

Наприкінці січня російська делегація з питань безпеки оглянула аеропорти Шарм-Ель-Шейха та Хургади, готуючись до відновлення російських польотів до Єгипту.
Під час свого візиту делегація стежила за процедурами безпеки та безпеки, що проводяться у залах подорожей та прибуття, щоб захистити мандрівників від ризику зараження коронавірусом.

Джерела виявили, що єгипетські аеропорти впровадили найновіші стандарти безпеки відповідно до міжнародних авіаційних організацій.

Російські рейси повертаються в Шарм-ель-Шейх та Хургаду в кінці лютого

Що ще важливіше, системи безпеки аеропортів Шарм-Ель-Шейх та Хургада були ретельно вдосконалені, а недавно аеропорти проходили європейські та американські інспекції, і багато компаній планували літати до єгипетських аеропортів, додали джерела.

Після майже трирічного заборони і інтенсивних переговорів, російський національний перевізник Аерофлот відновив польоти в Каїр в квітні 2018 року, заборона яких почалася в жовтні 2015 роки після вибуху бомби на російському літаку над Шарм-аль-Шейх, завдала шкоди єгипетській туристичній галузі. Раніше Єгипет щороку приймав мільйони російських туристів.

Хоча прямі рейси між Москвою та Каїром були відновлені в квітні 2018 року, курорти Червоного моря залишаються закритими для російських чартерних рейсів.

Наприкінці 2020 року міністр закордонних справ Єгипту Самех Шукри зустрівся в Москві з міністром промисловості і торгівлі Росії Денисом Мантуровим, щоб обговорити питання активізації відносин між двома країнами.

Шукрі висловив прагнення Єгипту відновити чартерні рейси з Росії до курортних міст Червоного моря Шарм-Ель-Шейх та Хургаду в Єгипті, особливо після останніх подій, здійснених єгипетськими аеропортами з точки зору заходів безпеки.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини