ГоловнаLifeStyleОпубліковано список 30 країн, які «недружні» до туристів – на думку експертів

Опубліковано список 30 країн, які «недружні» до туристів – на думку експертів

На сторінці Data Is Beautiful у соціальній мережі Reddit опубліковано список країн, до яких туристи не хочуть повертатися. Серед них країни Єгипет та Туреччина, які часто відвідують туристи. Основні аргументи – низьке ставлення до «інших», сексуальне насильство, велика кількість брудних місць та інші ситуації, що викликають конфлікт. До списку увійшли такі країни, як Сирія та Афганістан, які туристи не наважуються відвідати, а також такі країни, як Японія, США та ОАЕ, які стали загальною мрією.

Давайте зосередимося на країнах у списку:

Японія

“Це сучасна, красива країна, люди щедрі, але мені не дозволяли мати з ними близькі стосунки”, – сказав один із постраждалих туристів. «Хайдзени» можуть зіткнутися з пустотливими підлітками, які жбурляють речі та злюють людей. А дорослі маскують традиційну японську ввічливість та приховують неприязнь до іноземців, кажуть мандрівники. Крім того, в Японії висміюють товстих людей, скаржилися вони.

Єгипет

«Шанси стати жертвою сексуального насильства в цій країні дуже високі — крім туристичних районів Каїра, ви можете випробувати це під час екскурсії пірамідами Хеопса (нахилитися і пройти темним тунелем), коли зможете». ні вперед, ні назад», — каже туристка одна із дівчат.

Також більшість коментаторів написали, що людей нудить від антисанітарії та жебраків у країні.

Саудівська Аравія

Туристи пишуть, що люди на вулиці можуть сперечатися та чіпати вас за те, що ви не мусульманин.

Гамбія у Західній Африці

«Найкорумпованіша країна у світі», — каже один із туристів. Однак ця «слава» існує й досі.

Опубліковано список 30 країн, які «недружні» до туристів – на думку експертів

ОАЕ

«Безпрецедентний крадіжка західної культури. Чому я летів 12 годин із Нью-Йорка? Все, що я бачив, це фабрики з виробництва чізкейків, Wendy’s, каліфорнійські піцерії та інше. Реального світу ви не знайдете», – заявив один із фанатів.

Туреччина

Знову те саме сексуальне насильство. «Нахабні чоловіки переслідуватимуть вас, не виходячи з кута», — каже одна з туристок.

Афганістан

“Можливо, мені навіть не потрібно щось уточнювати”, – написав тревел-блогер.

Катар

«Тут можна побачити лише багатих арабських шейхів, які б’ють непальських рабів, це дуже жахливо», — кажуть мандрівники.

Китай

Більшість туристів скаржилися переважно на «мисливський ефект», брудне та неприємне повітря, а також на те, що міста не створені для пішоходів.

Камбоджа

Ще одна країна, яка отримала звання «країни хабарництва». Водночас вони були незадоволені діями своїх колег — заможних європейських пенсіонерів, які приїжджають до цієї країни. За словами туристів, сюди приїжджають багаті люди, щоби зайнятися сексом з дівчатами до 18 років.

Опубліковано список 30 країн, які «недружні» до туристів – на думку експертів

Південна Африка

«Біля нашого готелю зупинилася вантажівка і без жодної причини почала стріляти. Коли я визирнув після зіткнення, я побачив щонайменше 7 трупів та щонайменше 7 поранених, включаючи нашого гіда», — сказав Джиханкез.

Індія

«Скрізь сміття, вулицями блукають корови, люди жадібні та неприємні, багато бідняків, це дуже сумно», — кажуть мандрівники.

Сирія

Поганий стан інфраструктури та бідність туристи описують так: «Звичайно, чого ще можна очікувати від зони бойових дій?».

Венесуела

“Якщо у вас немає родини/друга/знайомого у цій країні, навіть не думайте їхати”, – пишуть туристи.

Бразилія

«Місяць я ходив, незважаючи на попередження, що нас можуть пограбувати в автобусі, убити на вулиці чи на пляжі тощо. Потім мене тримали в полоні два злочинці-втікачі. “, – написав мандрівник.

Молдова

«В автобусі на мене напали два «гопники». Також я б сказав, що ситуація в цій країні справді гнітюча», — розповів один із туристів.

Опубліковано список 30 країн, які «недружні» до туристів – на думку експертів

Ізраїль

Тут туристи не лише скаржаться на проблеми з безпекою, а й називають цю країну «дуже расистською країною».

Франція

Стосовно туристів у Франції немає золотої середини: вони або дуже доброзичливі, або дуже недружні», – написали мандрівники.

Марокко

«Тут усі дивляться на ваш гаманець», — каже один із авторів.

Таїланд

“Для мене в цій країні занадто багато проституції та дитячої порнографії на відкритому повітрі”, – сказав відвідувач Таїланду.

США

«Це найгірше, що я коли-небудь бачив. Половина американців не знають, що відбувається поза США. Вони думають, що вони є «великою зіркою» світу, і їм не потрібно знати про інші країни. Нью-Йорк – дуже брудне місто, і там багато жебраків. Я бачив, як дві людини посеред ночі кололи один одного ножем. Я бачив, як він лежав, — написали туристи.

Ямайка

Усі чекають від вас грошей, навіть якщо ви нічого не робите. Якщо ви не хочете, щоб місцеві жителі висмоктували із вас гроші чи грабували вас, то не будьте гостем», — написав Джиханкез.

Мадагаскар, Чад, Лаос, Пакистан та інші країни також у списку.

Свіжі новини

Погода

Також читайте