ГоловнаВізиКраїни, де візу видають після прибуття

Країни, де візу видають після прибуття

Для відвідування більшості країн, так чи інакше, потрібна віза, але іноді оформляти її вкрай проблематично, тому для нетривалої відпустки частина туристів вибирає країни, для яких віза не потрібно, або ті з них, в яких вона створюється після прибуття (на місці).

Таких країн звичайно не багато, та й не всі з них туристи хочуть відвідати, але знову-таки для НЕ тривалого відпочинку, це найпростіший і мабуть дешевий варіант, враховуючи скільки зазвичай доводиться витрачати на візу (і часу, і коштів).

Де візу роблять після прибуття:

Єгипет

З огляду на, що віза робиться після прибуття, а часу на це йде досить небагато, стає зрозумілим, чому туристи люблять тут відпочивати.

Термін такої візи буде близько 30 днів, а її вартість не перевищуватиме і 100 доларів. Важливо щоб у туриста був дійсний закордонний паспорт, і мали зворотні квитки.

При бажанні можна отримати і «Синайський штамп», але з умовою не покидання півострова.

Йорданія

Віза так само видається після приїзду, і термін її дії не буде перевищувати 30 днів, а заплатити за неї доведеться в місцевій валюті 40 місцевих динарів. При цьому паспорт туриста повинен мати «термін придатності» на найближчі півроку. Якщо людина буде в’їжджати через Акаба, точніше її вільну економічну зону, то платити за візу і зовсім не доведеться, але і залишати країну, доведеться таким же шляхом.

Камбоджа

Непогане місце для НЕ тривалого, але пізнавального відпустки, на який вистачить покладених 30 днів місцевої візи. Її вартість може варіюватися, але не буде перевищувати 50-100 доларів, а паспорт так само повинен бути повністю дійсним на найближчі 6 місяців. Обов’язковою умовою вважається наявність зворотних квитків, в іншому випадку в візі можуть відмовити.

Непал

Часто привертає увагу тих, хто хоче розвиватися духовно або любить гірський туризм, тому приємно, що і візу тут видається на місці. Термін її може бути різним (15/30/90 днів), тому у туриста буде можливість вибрати оптимальний варіант. Що стосується ціни, він залежить від кількості днів, а взагалі варіюється від 25 до 100 доларів. Особливих уточнень і критеріїв немає, головне щоб паспорт був з хорошим терміном.

Танзанія

Одне з найкращих місць для відпочинку на африканському континенті, візу для якого до того ж видають на місці. Термін у неї досить пристойний 90 днів, а ціна рідко перевищує 50-60 доларів. Рекомендується мати при собі зворотні квитки, бо без них знову-таки можуть відмовити у видачі, ну і відповідно паспорт повинен бути дійсним протягом 6 місяців.

Можна замінити що більшість умов і термінів однакові, як і цінова політика, але це не позбавляє від попереднього наведення довідок і уточнення важливої ​​інформації. Що стосується квитків, то їх все-таки рекомендується мати при собі, хоча немає гарантії, що при їх відсутності туристу не видадуть візу.

Решта буде повністю залежати від конкретного туриста, його маршруту і часу перебування в конкретній країні, але всі ці нюанси має готуватися заздалегідь, щоб не завдавати незручностей в дорозі.

Свіжі новини

Погода

Також читайте