ГоловнаЯпоніяУкраїна отримає грантову допомогу від Японії

Україна отримає грантову допомогу від Японії

28 січня Посол Кураі взяв участь у церемонії підписання угоди про надання грантової допомоги від Японії за “Програмою економічного та соціального розвитку”. Підписання та обмін відповідними нотами здійснили Посол Кураі та Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Грант передбачає надання Урядом Японії 200 млн єн (близько 1,82 млн дол. США) для придбання медичного обладнання.

Медичне обладнання, а саме апарат МРТ, буде передано Державній прикордонній службі України з метою посилення заходів з протидії поширенню інфекцій та зміцнення системи охорони здоров’я та медицини в Україні.

Під час церемонії Посол Кураі висловив сподівання, що апарат МРТ сприятиме забезпеченню якнайкращого лікування не лише пацієнтів, інфікованих COVID-19, але й прикордонників, які цілодобово працюють на передовій боротьби з COVID-19, та інших громадян України, шляхом точного виявлення інших можливих захворювань. Також Посол зазначив, що Японія і надалі надаватиме Україні необхідну допомогу.

Міністр Кулеба висловив щиру вдячність Японії за послідовну підтримку українських реформ та заходів з протидії COVID-19.

Свіжі новини

Погода

Також читайте