В’єтнам оголосив умови в’їзду для іноземних туристів

Загальний дохід понад 30 млрд. дол. США, який щороку вносить “бездимний сектор” у ВВП країни, є зовсім не малим. Значна частина цієї суми надходить з міжнародного ринку. З цієї причини на даний момент майже всі туристичні агенції та провайдери послуг чекають на відкриття країни для іноземних туристів.

Однак, щоб забезпечити безпечне відкриття, необхідно мати продуману та всебічну підготовку. Керівник секретаріату В’єтнамської консультативної ради з питань туризму (ТАБ) Хоанг Нан Чін заявив, що в листі, направленому прем’єр-міністру про відновлення міжнародного туризму, його рада висловила рішучу підтримку урядовій політиці не жертвувати та загроза здоров’ю населення в обмін на економічну вигоду.

“Консультативна рада з питань туризму також підкреслює, що має існувати чітка політика. Відкриття можливо лише за умови двостороннього підходу: одне – місце походження туристів, а друге – місце прийому. Ми можемо навчитися у міжнародних досвід, як успіхи, так і невдачі “, – сказав Хоанг Нхань Чін.

Що стосується рішень, Консультативна рада з питань туризму пропонує створити групу, яка об’єднує організації або експертів з різних секторів: охорони здоров’я; громадська безпека; національна оборона; дипломатія; культури, спорту та туризму для співпраці та взаємної підтримки у відновленні, забезпечення безпеки в’єтнамських та іноземних туристів.

Згідно з цією пропозицією, всі іноземні туристи, які прибувають у В’єтнам, повинні мати при собі паспорт вакцинації або сертифікат про щеплення та пройти тестування на коронавірус за допомогою тестів ПЛР до вильоту та після прибуття до аеропорту у В’єтнамі. Крім того, експерти вважають, що слід вжити відповідних заходів для скорочення карантинного періоду, одночасно гарантуючи безпеку запобігання та боротьби з епідемією COVID-19.

Розминка внутрішнього ринку

У нинішніх умовах, коли епідемія ще не повністю контрольована, сектору туризму потрібен безпечний процес, щоб прийняти та допомогти гостям. Важливо також, щоб працівники туристичного сектору були в списку пріоритетів для вакцинації.

Будучи одним із найбільших туристичних центрів країни, Ханой здійснив безліч заходів, щоб «розігріти» внутрішній ринок та підготуватися якнайшвидше прийняти іноземних туристів.

Директор департаменту туризму Ханоя Данг Хуонг Гіанг сказав: “Хоча в 2021 році наша головна мета все ще зосереджена на внутрішньому ринку, ми готуємо необхідні умови для відкриття для іноземних туристів”.

Що стосується спілкування та просування, то, за словами Данг Хуонг Гіанг, у 2020 році департамент туризму Ханоя співпрацював з каналом CNN для просування столиці. Ця програма, яку довелося припинити через пандемію, продовжиться у 2021 році, сказала вона.

Статистика показує, що дохід від в’єтнамських туристів щороку менше, ніж прибуток від міжнародних відвідувачів. Тому глава департаменту туризму Ханоя заявив, що фестивалі, що відбудуться в 2021 році в столиці, будуть міжнародними за своїм обсягом, посланням, що закликає іноземних туристів відвідати В’єтнам.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини