ГоловнаВізиІнформація про візу для поїздки в Австрію

Інформація про візу для поїздки в Австрію

Важлива інформація

З 11 червня 2017 року громадянам України не потрібна віза для в‘їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів та якщо вони планують перебувати в країні Шенгену не більше 90 днів протягом півріччя та якщо їхнє перебування в цій країні не передбачає трудової діяльності.

УВАГА !!!  З 01.10.2017 для сезонних робітників з України НАВІТЬ ЗА НАЯВНОСТІ БІОМЕТРИЧНОГО ПАСПОРТА ЗНОВУ НЕОБХІДНИМ Є ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ  !!!
У залежності від терміну перебування відповідно до дозволу на роботу необхідно (як і до 11.06.2017) подавати заяву на отримання візи CSaisonier або D ‚Saisonier‘.  УВАГА !!!

Звертаємо Вашу увагу особливо на те, що ті заявники, які матимуть нагоду користуватись безвізовим режимом, не зможуть отримати візи, навіть якщо вони її забажають. Клопотання на отримання візи від таких заявників оброблятися не будуть.

Перебування більше 90 днів чи трудова діяльність вимагає оформлення візи чи дозволу на перебування.

Для громадян України, що не мають біометричного закордонного паспорта, а також для іноземців і надалі необхідне оформлення візи. Процедура отримання візи залишається незмінною і буде пояснена на цій сторінці нижче.

Наполегливо застерігаємо від послуг агентств, які вимагають великі суми за консультації щодо отримання віз, оскільки їхні послуги часто пов’язані з протиправними діями. У випадку виявлення таких протиправних дій заявнику може бути відмовлено у видачі візи посольством Австрії чи іншими посольствами, що входять до Шенгенської зони.

Інтернет-знайомства: Наполегливо застерігаємо не надсилати грошові перекази невідомим особам (особливо жінкам, знайомство з якими відбулось через Інтернет). Будь-які ствердження, ніби для отримання візи необхідна велика сума грошей, є неправдивими. У разі сумніву зв’яжіться з нашим консульським відділом.

Загальна інформація

Подання документів на оформлення візи можливе лише при особистій співбесіді.

Дати співбесід для особистої подачі документів у Посольстві є обмежиними. Якщо Ви не знаходите відповідних термінів для подачі документів в Посольстві, будь-ласка, подавайте свої документи до візових центрів VFS Global.

Віза не може, в принципі, бути змінена чи продовжена в Австрії. Консульський збір сплачується готівкою в євро при поданні документів та не повертається у разі відмови у видачі візи.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що з причин захисту даних довідки щодо процедури оформлення візи можуть надаватися лише заявнику особисто. Дякуємо за Ваше розуміння!

Тривалість опрацювання документів, консульський збір та категорії віз

Посольство хоче звернути увагу на те, що шенгенська віза для громадян України коштує 35 євро. Віза D коштує:
особам з 6 років    150 євро
дітям до 6 років       75 євро

Консульський збір означає збір за опрацювання документів, що сплачується при поданні документів та у випадку відмови не повертається.

Опрацювання документів на оформлення візи чи дозволу на перебування в Австрії здійснюється лише після cплати консульського збору.

Опрацювання документів на оформлення візи займає зазвичай 5 робочих дні (Приклад: документи подані в понеділок, рішення про оформлення візи наступного понеділка. Якщо на цей період припадає українське чи австрійське свято, то тривалість опрацювання відповідно продовжується).

Опрацювання документів на оформлення візи з терміном дії більше року триває 2 тижні (Приклад: документи подані в понеділок, рішення про оформлення візи через 2 тижні).

Ніякі інші кошти не сплачуються!

Можливість дистанційної співбесіди

Якщо Посольство зв’яжеться з Вами й попросить з’явитися на співбесіду, Ви маєте дві можливості: або Ви у передбачений для цього час (див. часи прийому) приходите/приїжджаєте до Посольства Австрії у м. Києві, або ж Ви за невелику платню (10 €) користуєтесь можливістю провести співбесіду з Посольством дистанційно, в офісі компанії «VFS» у м. Львові. Таким   чином, Ви маєте можливість заощадити час та гроші на поїздку до Києва.  Якщо Ви бажаєте скористатися цією послугою, зверніться, будь ласка, до офісу компанії «VFS» за телефонами: +38 050 117 90 54, +38 044 594 54 97 у робочі дні з 08:00 до 18:00 год. або ел. поштою: Для того, щоб призначити Вам дату і час співбесіди, компанія «VFS» потребуватиме Ваше прізвище, ім’я, а також дату народження та номер телефону.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...