ГоловнаВелика БританіяЯк Шотландія та Англія планують відновити подорожі, кемпінги та одноденні поїздки

Як Шотландія та Англія планують відновити подорожі, кемпінги та одноденні поїздки

Англійський та Шотландський уряди оголосили про свої шляхи виходу із режиму блокування COVID-19, включаючи дати відновлення міжнародних поїздок, кемпінгів та одноденних поїздок.

Майже загальнонаціональний наказ Шотландії «залишатися вдома» буде скасовано 2 квітня, а внутрішній туризм буде дозволений з 26 квітня. Тоді магазинам, музеям, галереям, готелям та пансіонатам буде дозволено відчинятись знову. Паби та ресторани, які зможуть подавати страви та напої на відкритому повітрі, також знову відкриються з цієї дати, за словами першого міністра країни Ніколи Стерджен.

Скасовані 26 квітня обмеження на подорож материком дозволять вільний проїзд, при цьому обмеження на поїздки в інші частини Великобританії та Ірландії, як очікується, будуть зняті одночасно або незабаром після цього. Тим, хто сподівається поїхати за кордон, доведеться почекати трохи довше, оскільки міжнародні поїздки відновляться лише після 17 травня.

Як Шотландія та Англія планують відновити подорожі, кемпінги та одноденні поїздки

Що стосується Англії, є надія, що наказ “залишатися вдома” буде скасовано з 29 березня. Виїзд за межі району також буде дозволений, хоча одноденні поїздки все одно не рекомендуються. Очікується, що останні будуть дозволені на другому етапі дорожньої карти, а автономні помешкання для відпочинку, такі як дозволи для відпочинку та кемпінги, можуть бути знову відкриті з 12 квітня. Як і Шотландія, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон зазначив, що міжнародні поїздки можуть відновитись з 17 травня, а робоча група з питань подорожей викладе плани щодо цього можливого відновлення 12 квітня.

Для тих, хто віддає перевагу проживанню, уряд також розглядає 17 травня як дату, коли англійським мандрівникам може бути дозволено зупинятися в готелях, хостелах та пансіонатах. Очікується, що з цієї дати також відкриються кінотеатри та музеї, хоча заходи соціального дистанціювання, ймовірно, залишаться в силі.

Обидві країни попередили, що ці орієнтовні дати не визначені і залежать від рівня зараження в країнах та прогресу впровадження вакцин.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини