ГоловнаВелика БританіяТуристів в Греції попередили про терористичну загрозу в масових місцях

Туристів в Греції попередили про терористичну загрозу в масових місцях

Не тільки ковідом, але і терористичними атаками налякав своїх туристів, які мріють про закордон, британський МЗС. Міністерство закордонних справ Великобританії виступило з попередженням про тероризм і «підвищену загрозу» для громадян Великобританії в Греції. Причому мова йде про загрозу терактів у місцях масового скупчення туристів.

Нагадаємо, що в теорії британські туристи можуть виявитися в Греції вже з 17 травня. Хоча недавно була опублікована нова урядова заборона, яка планує закрити країну до липня в зв’язку з «третьою хвилею» в Європі. Тим часом знаходяться і нові приводи для того, щоб не їздити за кордон.

Міністерство закордонних справ, у справах співдружності і розвитку (FCDO) випустило нове попередження для жителів Великобританії, які перебувають в Греції, а також бажаючих відвідати країну, про «підвищену загрозу» тероризму. FCDO заявили, що «можуть бути деякі цільові терористичні атаки, націлені саме на інтереси Великобританії і британських громадян».

При цьому представники британського МЗС відзначили, що ризикують туристи будь-якої національності: «Терористи можуть спробувати здійснити напади в Греції. Напади можуть бути невибірковими, в тому числі в місцях, часто відвідуваних іноземцями. «Було скоєно кілька нападів з використанням вибухових речовин і автоматичної зброї на грецькі установи, торговельні центри, банки, офіси засобів масової інформації, дипломатичні приміщення і поліцію», – додають вони. При цьому причиною тероризму заявлений «конфлікт в Іраку і в Сирії».

«Туристам з Великобританії, що приїжджають до Греції, і тим, хто там живе, рекомендується проявляти пильність в цей час», – додав британський МЗС.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини