ГоловнаВелика БританіяТовстий турист застряг у кріслі літака на три години і був витягнутий...

Товстий турист застряг у кріслі літака на три години і був витягнутий підйомником

Товстий пасажир британської авіакомпанії British Airways, який летів з Нігерії до Хітроу, застряг у своєму кріслі першого класу на три години після приземлення. Його вдалося витягнути екстреним службам лише за допомогою підйомника після видалення дверей літака, повідомляє видання The Sun.

Після 6,5-годинного польоту чоловік зрозумів, що не може зрушити з місця. Члени екіпажу літака також не змогли його витягнути. У результаті довелося викликати екстрені служби та виймати двері із салону, щоб у кабіну можна було внести підйомник та звільнити пасажира.

Інсайдер з авіакомпанії British Airways розповів The Sun: «Пасажир був дуже пригнічений. Адже його сидіння було найширшим із усіх наявних. Особливо ніяково йому стало, коли двері в кабіні довелося зняти. Звучить смішно, але насправді людям було його шкода. Це принизливо на очах у сотень здивованих пасажирів. Члени екіпажу зробили все можливе, щоб заспокоїти чоловіка».

Пасажир летів з Нігерії до Хітроу на місці 1А, традиційно найбажанішому місці в літаку. Він насолоджувався вишуканою їжею та вином, відпочиваючи у кріслі вартістю 7’000 фунтів стерлінгів. Драма почалася після того, як літак приземлився незадовго до 5-ї ранку в суботу.

В інженерній записці йшлося: «Об’ємний пасажир застряг у кріслі 1А. План полягає в тому, щоб прибрати двері люкса і використовувати підйомник, щоб витягнути його з сидіння.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...