Британська інструкторська підготовка з логістики для українських військових

Логістичному забезпеченню військ часто не надають необхідної уваги, проте кожен великий лідер усвідомлює його важливість, незалежно від масштабу поставлених завдань.

Нашим українським партнерам про це відомо, тому у відповідь на їх запит місія ORBITAL у співпраці з інструкторами з Третього полку Корпусу логістики Сухопутних військ Сполученого Королівства проводить курс із тилового сухопутного забезпечення військ для Збройних сил України. Мета курсу – підвищення ефективності військової логістики.

Слухачі курсу, який проходить у Військовій академії (м. Одеса), беруть участь у заняттях із логістичної підтримки військ усіх рівнів, можливостей обладнання, управління ресурсами, планування, сумісності зі стандартами НАТО.

Це ще один приклад великого розмаїття курсів підготовки, які місія ORBITAL організовує в рамках підтримки наших українських партнерів на їх шляху до членства в НАТО.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Чоловік Її Величності: Історія консорта Королеви

Герцог був відданим консортом (супутником Суверена) майже 60 років, від сходження Її Величності на престол у 1952 р. і до його смерті.
  Чоловік Її Величності: Історія консорта Королеви
"Усі ці роки...

Великобританія та США заявили, що Росія повинна деескалувати ситуацію в Україні

Великобританія та США "рішуче виступили" проти російської кампанії з дестабілізації України та закликали Росію деескалувати ситуацію, заявив у неділю міністр закордонних справ Великобританії Домінік...

Британський принц Філіп помер у віці 99 років

Принц Філіп, чоловік королеви Єлизавети, помер у віці 99 років, заявив Букінгемський палац у п'ятницю. "З глибоким сумом Її Величність Королева оголошує про смерть свого...

Віталій Кличко провів зустріч з Послом Великої Британії в Україні

В п'ятницю Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс зустрілася з мером Києва Віталієм Кличком. Вони обговорили: ситуацію з COVID-19 в Києві та перебіг кампанії з вакцинації ...
Погода

Останні новини