ГоловнаВелика БританіяАнглія запускає обов’язкову форму декларації для закордонних поїздок

Англія запускає обов’язкову форму декларації для закордонних поїздок

Мандрівники, які бажають виїхати з Англії, тепер повинні заповнити форму декларації про подорож, щоб підтвердити, що їм законно дозволено виїжджати за кордон. Якщо цього не зробити, їх можуть оштрафувати.

В країні діють обмеження на перебування вдома, а жителям Англії дозволено виїжджати за кордон лише за наявності дозволених законом причин. На даний час виїзд за кордон на канікули заборонений, і це правило залишатиметься чинним до 29 березня.

Бажаючим поїхати за кордон зараз потрібно буде заповнити форму декларації про подорож, роздрукувати та підписати копію заповненої форми або зберегти її на мобільний телефон чи інший пристрій. Подорожуючих можуть попросити пред’явити бланк у порту відправлення та попросити пред’явити докази, що підтверджують причину їх подорожі. Їм не потрібно заповнювати форму для поїздок по Великобританії, до Ірландії, Нормандських островів чи острова Мен. Деякі люди звільняються від заповнення форми декларації через роботу, яку вони виконують, і їх поїздка може бути дозволена згідно з чинними обмеженнями, наприклад, для навчання чи роботи. Поліцейські будуть проводити виїзні перевірки і можуть попросити мандрівників надати заповнену форму.

Англія запускає обов’язкову форму декларації для закордонних поїздок

Дозволені причини для міжнародних поїздок включають основні поїздки для бізнесу, роботи, волонтерства чи освітніх цілей, коли здійснити їх з дому на практиці неможливо. Виїзд з медичних та жалісливих міркувань також дозволяється за певних обставин, а також відвідування весілля чи похорону члена сім’ї, відвідування могильника.

Поїздка без заповненої форми зараз є кримінальним правопорушенням, і тих, хто намагається виїхати за кордон без дозволеної законом причини, також можуть штрафувати за порушення вимог щодо перебування вдома. Варто також зазначити, що для міжнародних поїздок із Північної Ірландії, Шотландії та Уельсу застосовуються різні правила.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини