ГоловнаТаїландТепер туристам доведеться платити в'їзний збір при подорожі до Таїланду

Тепер туристам доведеться платити в’їзний збір при подорожі до Таїланду

Влада Таїланду планує стягувати в’їзний збір із іноземних гостей з квітня 2022 року. Отримані кошти підуть не лише на розвиток туризму в королівстві, а й на страхування самих відпочиваючих, повідомляє Bangkok Post із посиланням на представника уряду країни Тханакона Бунконгванчана.

За його словами, цей збір (entry fee) автоматично включатиметься у вартість авіаквитків, які Ви можете придбати на нашому сервісі DIP Travel, і складе 300 бат з пасажира (близько 260 грн). Також він дасть право на отримання страхової виплати за нещасного випадку або смерті туриста. Максимальна сума становитиме 500 тис. батів на медичні витрати та 1 млн – на репатріацію тіла померлого.

Актуально: Таїланд не прийме туристів, що забронювали готелі на Booking.com

Тханакон Бунконгванчан зазначив, цього року влада Таїланду очікує суттєвого збільшення в’їзного турпотоку. Королівство продовжує розробляти план поступового відкриття кордонів, готується прийняти до 15 млн іноземців та отримати дохід від туризму – щонайменше 1,3 трлн батів.

Щодо туристів, які прибувають у країну по суші, то уряд поки що не затвердив вимогу про додаткові внески. Це питання ще на розгляді.

Також читайте: Таїланд: високий туристичний сезон під загрозою зриву

Нагадаємо, навесні минулого року Таїланд оголосив про намір запровадити збір у розмірі 300 бат із усіх пасажирів, що прибувають, з січня 2022 року. Тоді влада країни пояснювала, що кошти підуть на підтримку тургалузі в умовах пандемії коронавірусу.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стоматолог повідомив, що ковід руйнує зуби».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини