ГоловнаLifeStyleThe Sun: Пасажирка літака проміняла свого бойфренда на місце у бізнес-класі

The Sun: Пасажирка літака проміняла свого бойфренда на місце у бізнес-класі

Пасажир літака розкритикував на одному з форумів Reddit свою дівчину, яка погодилася пересісти до бізнес-класу, знаючи, що її бойфренд полетить економом.

Мандрівник розповів, що авіакомпанія, якою вони постійно літають, запропонувала його коханій поміняти клас обслуговування на рейсі, оскільки у неї накопичилася достатня кількість балів. У результаті авіапасажирка вирішила летіти за більш комфортних умов. За словами чоловіка, із такою ситуацією пара стикалася вже не раз.

Однак, рішення дівчини викликало обурення користувачів мережі. На форумі туристка мала славу егоїстки, а її поведінку назвали «неприйнятною». Деякі коментатори взагалі закликали хлопця «насторожитися».

Інші коментатори навпаки стали на бік пасажирки, вважаючи, що її молодий чоловік дуже чутливий і надає цій ситуації занадто великого значення. «Твоєї дівчині не треба сидіти з тобою під час кожного польоту», «Єдині люди, яким треба сидіти поряд під час польоту, це пілоти. Тож ти маєш дозволити своїй дівчині максимально користуватися належними їй привілеями», — написав один із користувачів соцмереж.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини