ГоловнаТуризмПаперові бирки для реєстрації багажу незабаром замінять на електронні

Паперові бирки для реєстрації багажу незабаром замінять на електронні

Авіакомпанія Alaska Airlines запускає новий електронний пристрій, що полегшує реєстрацію багажу пасажирів. Першими протестують технологічну новинку пасажири, які часто літають.

Авіакомпанії по всьому світу продовжують відчувати труднощі з відмінами та затримками рейсів, довгими чергами в аеропортах, плутаниною з відправленням багажу пасажирів. Авіакомпанія Alaska Airlines сподівається вирішити багато проблем за допомогою нової системи реєстрації багажу.

Напередодні авіакомпанія оголосила про запуск нової електронної бирки для багажу. Вона дозволить мандрівникам не роздруковувати щоразу паперову стрічку-квитанцію, щоб приклеїти її до ручки валізи, а просто активувати пристрій у будь-якому місці абсолютно без черги і після цього швидко здати свій багаж.

Ця технологія дозволяє пасажирам персоніфікувати свої речі за лічені секунди, причому робити це поза аеропортом. Таким чином мандрівники, які використовують електронні бирки, зможуть швидко здати свій багаж та скоротити черги у залі реєстрації, а співробітники аеропорту зосередяться на тих клієнтах, яким реально потрібна допомога.

Активація електронної бирки здійснюється самим пасажиром. Для цього необхідно лише один раз торкнутися її смартфоном, який використовується при мобільній реєстрації. Бірка має невелику антену, яка зчитує інформацію, що передається з телефону. Після цього на екран виводиться вся необхідна інформація про рейс — така сама, як у паперовому варіанті.

За словами розробників, нововведення скоротить час, який мандрівники витрачають на реєстрацію та здачу багажу, на 40 відсотків.

У створенні та тестуванні пристрою брала участь голландська компанія BAGTAG. В результаті експериментів з’ясувалося, що екрани є досить довговічними для багаторазових далеких перельотів. За даними Alaska Airlines, вони витримують наїзд багажного візка і поставляються з пластиковою застібкою-блискавкою промислової міцності – бирку практично неможливим зірвати.

Авіакомпанія впроваджуватиме пристрої поетапно, починаючи з 2 500 своїх пасажирів, які часто літають, які отримають бирки наприкінці 2022 року. Після польових випробувань учасники експерименту зможуть придбати пристрої, це відбудеться на початку 2023 року. Про вартість нового корисного аксесуара поки що не повідомляється.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини