ГоловнаТуризмОпубліковано рейтинг найдорожчих міст світу для тимчасового проживання цього року

Опубліковано рейтинг найдорожчих міст світу для тимчасового проживання цього року

Згідно з останнім звітом експертів, п’ять із десяти найдорожчих міст у світі знаходяться в Азії. Європа представлена ​​трьома, причому Париж, який раніше очолював список, тепер явно «подешевшав» і не входить навіть у першу тридцятку з дорожнечі життя.

А ось вартість життя переселенців у багатьох китайських містах продовжує зростати, причому Шанхай та Гуанчжоу займають у рейтингу перші місця.

Гонконг

Третій рік поспіль Гонконг – претендент номер один на перше місце – високі ціни та сильна валюта допомагають йому зберігати свої позиції. Літр молока в Гонконгу коштуватиме вам 4,39 долара США. Можна не сумніватися, тут ви платитимете великі гроші за все — від бензину до продуктів харчування та чашки ранкової кави навинос.

Нью Йорк

«Велике яблуко» піднялося на два рядки і влаштувалося на «срібному» ступені п’єдесталу цього року. Це єдине північноамериканське місто, яке увійшло до топ-10 найдорожчих місць для переїзду, в основному через інфляцію в США.

Женева

Традиційно найдорожче місто Європи для іноземців, Женева цього року знову посіла 3 місце. Швейцарська валюта – швейцарський франк – минулого року виріс до рекордного рівня по відношенню до євро. При цьому варто відзначити: у той час як ціни в Швейцарії вищі, ніж у решті Європи, швейцарські робітники є одними з найвищих на континенті.

Лондон

Висока інфляція у Великій Британії — основна причина попадання Лондона до рейтингу, проте британська столиця залишається неймовірно популярною серед експатів. За оцінками уряду, на даний час у Лондоні проживає понад третина населення, що народилося за кордоном.

Токіо

Цього року японська столиця опустилася на три позиції до п’ятого місця. Згідно з опитуванням, негативні відсоткові ставки та зростання інфляції, що послабили ієну, є основними причинами падіння в рейтингу. Це зрозуміло, адже слабкіша єна робить товари відносно дешевшими для приїжджих та іноземних робітників, які отримують зарплату в інших валютах.

Тель Авів

Піднявшись на один рядок у порівнянні з минулим роком, Тель-Авів є шостим містом для експатів. Це ізраїльське місто — об’єктивно одне з тих, що найбільше б’ють по кишені у світі завдяки високим цінам на продукти харчування, алкоголь і транспорт.

Цюріх

Фінансова і культурна столиця Швейцарії невипадково входить до найдорожчих міст світу. Цюріх займає сьоме місце у списку через стабільно сильний швейцарський франк і високу вартість послуг і товарів.

Шанхай

Шанхай займає 8-е місце у світі за дорожнечею, це третій за дорожнечею район Азії. Основна причина високих цін — зміцнення китайського юаня по відношенню до інших основних валют і високі економічні показники Китаю протягом останніх років.

Гуанчжоу

Це жваве китайське портове місто піднялося на дев’яте місце порівняно з минулим роком — тоді Гуанчжоу замикав першу десятку. У 2019 році місцева влада заявляла, що у місті проживає близько 83 400 іноземців.

Сеул

Столиця Південної Кореї опустилася на два рядки до 10-го місця у світовому рейтингу, але залишається п’ятим найдорожчим містом в Азії, і насамперед через інфляцію.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Тепер в’їзд до Манхеттена у Нью-Йорку стане платним

Як повідомляє видання Axios, із середини червня за в'їзд...

Турист опинився в реанімації з набряком мозку після зустрічі з мавпою у Гонконзі

Турист заразився смертельним вірусом після нападу макаки в гонконзькому...

Неподалік Нью-Йорка стався новий сильний землетрус

6 квітня, у США неподалік Нью-Йорка стався повторний землетрус....

У Гонконгу турист заразився небезпечним вірусом після укусу мавпи

У Гонконгу зафіксовано перший випадок зараження людини вірусом мавпячого...

Названі наймодніші міста у світі

Дослідження, проведене Ubuy.fr, виявило, які міста світу є найбільш...