ГоловнаТуризмКарибські острови приготували спеціальну візу для фрілансерів

Карибські острови приготували спеціальну візу для фрілансерів

Тих, хто шукає нове місце для віддаленої роботи, може зацікавити нова пропозиція віз із карибського острова Домініка. Віза «Nature Visa» дозволяє цифровим кочівникам та віддаленим працівникам переїжджати туди на термін до 18 місяців, щоб заробляти на життя під сонячним промінням.

Домініка – це англомовний острів, розташований між Гваделупою та Мартінікою, популярний серед незалежних мандрівників та еко-авантюристів. Він відомий своєю вражаючою величчю, окутаними тропічними лісами вулканами і сірчистими гарячими джерелами, а також першим пішохідним маршрутом на далекі відстані Карибського моря. Серед його головних визначних пам’яток – Кипляче озеро, яке наповнене барботажою водою, яка, як правило, оповита хмарою пари.

Карибські острови приготували спеціальну візу для фрілансерів

Заявники на нову візову схему острова повинні мати вік не менше 18 років, вони повинні розраховувати на отримання доходу в розмірі 50 000 доларів США або більше протягом наступних 12 місяців або мати засоби для забезпечення себе, свого партнера та будь-яких утриманців. Сім’ї, а також окремим особам пропонується подати заявку на візу, при цьому Домініка пропонує програму сімейного розшарування, яка заохочує дітей відвідувати школу на острові.

Щоб подати заявку, заявники повинні внести безповоротний внесок за подання заявки в розмірі 100 доларів США, тоді як сама віза коштує 800 доларів для одиноких заявників та 1200 доларів для сімей. “Це одна з ініціатив, яка допоможе стимулювати нашу туристичну індустрію у рамках нашого поетапного підходу до відновлення туризму, одночасно забезпечуючи безпечне середовище для людей, які можуть віддалено працювати в тропічному середовищі”, – каже міністр туризму острова Деніз Чарльз.

Свіжі новини

Погода

Також читайте