ГоловнаТуреччинаТуреччина розробляє інтраназальну вакцину COVID-19

Туреччина розробляє інтраназальну вакцину COVID-19

Турецькі вчені, працюючи з нанотехнологічною фірмою Nanografi, розробляють першу в країні інтраназальну вакцину COVID-19, заявив у вівторок міністр промисловості та технологій.

Виступаючи на церемонії відкриття нового заводу з виробництва графену Nanografi в столиці Анкари, Мустафа Варанк заявив, що назальний спрей, як очікується, буде більш ефективним.

Інтраназальна вакцина сприятиме зусиллям Туреччини у боротьбі з коронавірусом, сказав Варанк, додавши, що вакцина може бути “перероблена” у разі мутації вірусу.

Туреччина має намір розпочати введення інтраназальної вакцини цього року, говорить міністр промисловості та технологій

За його словами, найближчим часом розпочнуться випробування на людях першої фази випробувань першої интраназальной вакцини турецького виробництва, оскільки її доклінічні етапи успішно завершені.

“Після успішного завершення всіх клінічних етапів ми прагнемо розпочати введення інтраназальної вакцини цього року”, – підкреслив Варанк.

Вказуючи на перешкоди на шляху комерційного прийняття графену, Варанк заявив, що Туреччина стане однією з 10 країн, які можуть виробляти графен у великих масштабах завдяки новим інвестиціям.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини