ГоловнаCOVID Travel NewsТуреччина обновила правила для туристів в 2021 році

Туреччина обновила правила для туристів в 2021 році

У зв’язку з пандемією при в’їзді до Туреччини туристи повинні дотримуватися певних вимог.

Нагадаємо, нещодавно туркомпанії повідомили про дату початку літнього сезону і старті польотних програм в Туреччину.

У даній статті розповімо про всі правила в’їзду до Туреччини в 2021 році.

Ситуація з коронавірусів в Туреччині в березні

МОЗ Туреччини повідомляє, що в країні фіксується велика кількість нових випадків зараження новими штамами COVID-19. У заяві йдеться про британський штам.

Туреччина обновила правила для туристів в 2021 році

У Туреччині збільшилося поширення мутантних варіантів коронавыруса, але вони відносно м’які. На даний момент нових випадків зараження цим видом складає близько 41 тис. чоловік.

З 1 березня в країні почали поступове зняття обмежень, але це не стосується майже всіх курортних міст, оскільки в них зберігається високий ступінь небезпеки.

Анталія може отримати статус «червоної зони», оскільки рівень захворюваності там різко зріс. Незважаючи на це влада розраховує, що обстановка на початок сезону стабілізується.

Дана ситуація може негативно позначитися на ранніх бронюваннях, проте туроператори вже підготували нові програми і відрили бронь на весну-літо 2021 року.

Електронна анкета для туристів

Для в’їзду в країну тепер потрібно буде заповнити електронну анкету.

Тепер пасажири повинні виконати такі умови:

За 72 години до вильоту до Туреччини туристи повинні заповнити анкету на сайті за цим посиланням. https://register.health.gov.tr/

Потім форму в заповненому вигляді потрібно роздрукувати, або зберегти в електронному варіанті на будь-якому пристрої, щоб пред’явити в аеропорту.

Туреччина обновила правила для туристів в 2021 році

Туреччина планує скасувати тести на COVID-19 для туристів

Туроператори повідомляють, що для успішного запуску туристичного сезону необхідно відзначити обов’язкову наявність тестів при в’їзді до Туреччини. Для великого попиту на Туреччину вимога тестів є стримуючим фактором.

ПЛР тестування для відпочинку за кордоном значно підвищує вартість відпочинку. Багато туристів в принципі негативно ставляться до проходження тесту, вважають це зайвою процедурою, або бояться в разі позитивного результату втратити гроші за тур.

Туроператори просять скасувати тестування 15 квітня. Раніше називалася дата скасування тестів – 26 травня. Експрес тести коштують недешево, і при плануванні сімейного відпочинку виходить значна сума.

Остаточне рішення щодо скасування тестів для Туреччини ще не прийнято. Але туристичні компанії розраховують, що Міністерство охорони здоров’я прислухається до їхньої думки, і тести будуть скасовані якомога раніше.

Обмеження для туристів в Туреччині в 2021 році

На даний момент Туреччина є однією з найпопулярніших країн для відпочинку, оскільки пред’являє досить лояльні вимоги для туристів і не вводить нових обмежень.

Туреччина обновила правила для туристів в 2021 роціДруга хвиля коронавіруса в Туреччині була в середині грудня. Зараз в країні стабільна обстановка.

У березні комендантську годину введено тільки на вихідних, але на іноземців він не діє. Проте, виходячи в такий час (з 21:00 до 05:00) краще брати з собою документи.

В цілому обстановка цілком сприяє відпочинку. Всі громадяни повинні дотримуватися маскового режиму в громадських місцях. Якщо турист не дотримується правило – штраф 900 лір, але штрафують вкрай рідко і тільки тих, хто відмовляється надіти маску.

Після 22:00 не проводяться розважальні заходи, це стосується як окремих закладів, так і готелів.

Також, незважаючи на карантинні вимоги, в Туреччині як і раніше проводять екскурсії для туристів. Дозволені поїздки тільки невеликими екскурсійними групами.

Вимоги для в’їзду до Туреччини в березні 2021 року

При поїздці до Туреччини всі туристи обов’язково повинні виконати наступні вимоги:

  • При посадці на рейс показати довідку про відсутність COVID-19 (ПЛР-тест) англійською мовою.
  • Заповнити анкету про стан здоров’я, а також з особистими даними при посадці або в літаку. Раніше розповіли, як заповнити анкети для Туреччини.
  • Мати при собі медичну туристичну страховку з покриттям COVID-19.

Без дотримання цих правил не можна потрапити в країну. При відсутності тесту або страховки турист не буде допущений на рейс. При посадці пасажирам видають індивідуальний набір з маскою і антисептиком.

Вимоги до тесту на коронавірус в Туреччину

Одна з умов відвідування Туреччини в березні 2021 року – наявність негативного тесту на ковід. Раніше тести хотіли скасувати, але правило поки продовжили і тест потрібен обов’язково. Довідка повинна бути у кожного пасажира, за винятком дітей, яким менше 6 років.

Для транзитних пасажирів тест на COVID-19 не потрібен. Але якщо довідка потрібна для країни призначення або пасажир виходить з транзитної зони, то правило також діє. Також тест знадобиться, в разі якщо пасажир буде здавати багаж з одного рейсу на інший.

Який тест потрібен для Туреччини:

  • Тільки дослідження методом ПЛР.
  • Термін дії довідки не пізніше 72 годин до вильоту. В даному випадку потрібно враховувати день забору аналізу. Час дослідження вказується в довідці.
  • Результати тесту повинні бути видані англійською мовою. Багато лабораторій надають дану послугу.
  • Можна пред’явити довідку в електронному варіанті, але тоді необхідно мати QR-код. На друкованому варіанті довідки повинен стояти штамп лабораторії.

Яка страховка потрібна для Туреччини

У пакетний тур вже входить туристична страховка, але такий варіант не зовсім підходить. Як правило, турагентства включають в путівки найдешевші варіанти страховок, які абсолютно марні.

Навіть якщо в турі є страховка, рекомендується самостійно оформити працює поліс.

Туреччина обновила правила для туристів в 2021 році

На що звернути увагу при виборі медичної страховки:

Вибирати страховку за відгуками не зовсім вірно. Є певні критерії, за якими потрібно підбирати страховку.

Набір опцій і страхова сума. В поліс крім основних опцій, які передбачають організацію медичної допомоги, повинні бути включені і інші ризики.

Наприклад, при подорожах з дітьми зверніть увагу, чи включені в поліс дитячі інфекції. При плануванні активного відпочинку, потрібно обов’язково включити опцію «Спорт», щоб в разі травми отримати компенсацію.

Асистанс. Важливо звернути увагу не тільки на надійність самого страховика, але і на сервісну компанію – асистансу, який і буде розбиратися зі страховим випадком за кордоном.

Покриття COVID-19. Не всі компанії включають в страховку покриття коронавируса, або застосовують обмеження. Тому важливо уточнити, чи є даний ризик і прописаний він в полісі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини