ГоловнаТуреччинаСтрашні поштовхи накрили популярний курорт у Туреччині

Страшні поштовхи накрили популярний курорт у Туреччині

Сильні і тому страшні підземні поштовхи налякали туристів, що знаходяться в Ізмірі та на околицях курорту на Егейському морі. Як заявляють експерти, землетруси магнітудою 5,1 та 4,3 сталися о 07.00 та 07.09 в Егейському морі біля району Урла в Ізмірі.

Епіцентр землетрусу, який також відчувався в Айдині та Манісі, знаходився за 56,18 км від Урли та на глибині 3,97 км під землею. Ще один землетрус – афтершок – магнітудою 4,3 стався за 9 хвилин. Другий землетрус стався за 57,22 км від Урли і стався на глибині 7,16 км під землею.

«Страшенні поштовхи, відчувалися в Манісі та Айдині, а також в Ізмірі. На щастя, внаслідок землетрусу, який стався в Егейському морі і відчувався в нашому місті, жодних пошкоджень не сталося», – заявив мер столичного муніципалітету Ізміра Тунч Сойєр.

Губернатор Ізміру Явуз Селім Кешгер додав до цього: «На даний момент у нашій провінції не сталося жодних несприятливих подій у зв’язку із землетрусом силою 5,1 бала, який стався біля узбережжя Урли».

Нагадаємо, що минулого року наприкінці жовтня Ізмір пережив сильний землетрус – магнітудою 7 балів. Було зруйновано багато будинків, старовинний центр міста накрило справжнє цунамі, кількість загиблих виявилася близько 20 осіб та понад 700 постраждали.

Втім, експерти передбачають Туреччині і найгірші лиха від сейсмічної активності: тільки в серпні мер Стамбула Екрем Імамоглу заявив, що місто ризикує серйозно постраждати від найсильнішого землетрусу, який матиме колосальні руйнівні наслідки – постраждає щонайменше третина будівель колишнього Константинополя, оскільки принципів сейсмологічної стійкості

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Неподалік Нью-Йорка стався новий сильний землетрус

6 квітня, у США неподалік Нью-Йорка стався повторний землетрус....

В Італії стався сильний землетрус

Минулої ночі в Італії стався досить сильний землетрус, його...

На турецькому курорті Кушадаси стався землетрус

У турецькій провінції Ізмір поруч із популярним у туристів...

У Туреччині за день сталися два землетруси, один із них — у районі Мармарису

Як повідомляє Akşam, у турецькій провінції Мугла неподалік курорту...

У Каліфорнії сталося 13 землетрусів за 25 хвилин

Серія з 13 землетрусів сталася у штаті Каліфорнія (США)...