Метеорологічна служба Туреччини оголосила жовте попередження для Стамбула і Анкари

Державна метеорологічна служба Туреччини (TSMS) оголосила жовте попередження для 13 провінцій, включаючи Стамбул і Анкару, про сильні зливи, очікувані в найближчі три дні, при цьому змусивши людей вжити заходів безпеки.

Очікується, що температура впаде на 2-4 градуси за Цельсієм в районах з сильними дощами, в той час як температурні умови в інших регіонах, як очікується, залишаться більш стабільними.

1 червня по всьому Стамбулу пройшов сильний дощ, але до полудня погода змінилася на частково похмуру і теплу.

Очікується, що зливи триватимуть періодично до початку 3 червня, і вони будуть ефективними в районах центральної та азіатської сторін мегаполісу з 16-мільйонним населенням.

Метеорологи також очікують сильних опадів та гроз навколо Центрального Причорномор’я та прилеглих районів провінцій Сівас та Кайсері.

  Іспанія відкриває кордони для всіх вакцинованих мандрівників

“Прогнозується, що очікувані опади будуть сильними локально в околицях Сівасу та на півночі Кайсері”, – сказано в заяві, опублікованій TSMS.

Влада попередила людей бути уважними та обережними щодо таких негараздів, як раптові повені, блискавки, град, сильний вітер та перебої у транспорті під час очікуваних злив.

  Камбоджійський туризм: Перші позитивні сигнали у травні
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини